Aktualność - MEXTRA GROUP Producent Mebli Bankietowych
  • Aktualności
  •  

 

Meble MEXTRY w unikatowym obiekcie

Na bankietowej mapie Polski pojawiło się kolejne miejsce, w którym nasza firma zaznaczyła swoją obecność. MEXTRA GROUP podjęła wyzwanie wyposażenia wyjątkowego kompleksu hotelowo-rekreacyjnego w meble bankietowe własnej produkcji.

Obiekt, o którym mowa to zlokalizowany na Pojezierzu Iławskim w okolicach Ostródy Pałac Mortęgi Hotel & SPA****. Dzięki staraniom Państwa Szynaka – będących od 2013 roku właścicielami posiadłości, zarówno XIX-wieczny pałac jak i cały otaczający go teren nabrały dawnej świetności. Kompleks to przede wszystkim unikatowy hotel oferujący 50 pokoi i apartamentów nawiązujących do stylu komnat szlacheckich, ale także dworek i oficyna mieszczące bardziej nowocześnie urządzone pokoje. Oprócz komfortowego noclegu, sposobności skorzystania z zabiegów regeneracyjnych, zajęć sportowych i innych atrakcji goście Pałacu Mortęgi mają także możliwość organizacji spotkań biznesowych. Do ich dyspozycji oddano 8 nowocześnie i kompleksowo wyposażonych sal konferencyjno-szkoleniowych, a także sale restauracyjno-balowe. Meble konferencyjne i bankietowe przeznaczone do tego obiektu musiały spełniać najwyższe wymagania jakościowe, a jednocześnie być funkcjonalne i eleganckie. MEXTRA GROUP mogła sprostać oczekiwaniom właścicieli. Dostarczyła do hotelu 500 sztuk krzeseł bankietowych ALICANTE w modelu ST-220, w ponad 70 stołów składanych (głównie modele HK-800, H-500 i K-200) oraz komplet tekstyliów bankietowych.

 

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy H-500

Wymiar: 138x80, Blat w kolorze Buk, Biały, Olcha, Grusza Polna, Orzech. Gwarancja 3 lata. Szczegóły promocji w Dziale Handlowym: 531 542 542

Cena: 254.00 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij