• Aktualności
  •  

Nagroda sponsora dla hotelu Indigo Old Town

Parę miesięcy temu jury konkursowe wyłoniło zwycięzców kolejnej edycji batalii o najlepszy "Hotel z Pomysłem". Laureatem głównego konkursu został krakowski hotel Indigo Old Town.

Parę miesięcy temu jury konkursowe wyłoniło zwycięzców kolejnej edycji batalii o najlepszy "Hotel z Pomysłem". Laureatem głównego konkursu został krakowski hotel Indigo Old Town. W konkursie organizowanym przez miesięcznik "Hotelarz" wzięło udział ponad 80 obiektów, które zgodnie z ideą zawodów starały się przedstawić ciekawe rozwiązania architektoniczne oraz pomysły o dużych walorach estetycznych i użytkowych. Zwycięski hotel został otwarty we wrześniu ubiegłego roku i jest pierwszym obiektem tej marki w Polsce. Hotel stylistycznie odwołuje się do historii polskiego malarstwa. Nie można przy tej okazji pominąć faktu, że MEXTRA będąc sponsorem konkursu ufundowała nagrodę dla laureata w postaci bonu wartościowego przeznaczonego na zakup tekstyliów bankietowych z bogatej kolekcji kędzierzyńskiej spółki.

 

 

MEXTRA podczas "Akademii Hotelarza"

Pod koniec maja odbyło się już ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie uczestników w ramach cyklu szkoleń "Akademii Hotelarza". W trakcie tych wydarzeń MEXTRA miała sposobność zaprezentowania swojej oferty fachowcom z branży hotelarskiej. Liczymy na dalszą, świetną współpracę zarówno z Akademią jak i "Hotelarzem" i "Restauracją".

 

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij