• Aktualności
  •  

Nowość w naszej ofercie! Molton wygłuszający AT-9

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nową molton wygłuszający AT-9, która zadba o wyciszenie niepożądanych dźwięków podczas organizowanych imprez. Molton ten można wykorzystać na dwa sposoby. Po pierwsze, przytłumia ona hałas odkładanych naczyń i sztućców na stół, co przekłada się w znacznym stopniu na niwelowanie niepotrzebnego hałasu na sali podczas wesel, bankietów czy konferencji. Po drugie, mata wygłuszająca AT-9 posiada na spodzie specjalną membranę, która nie przepuszcza wilgoci. Możemy ją więc zastosować także jako ochronę blatu przed zalaniem czy uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią.

Molton AT-9 wykonany jest z dwóch warstw materiału. Górna warstwa to mieszanka bawełny oraz poliestru. Natomiast dolna to wspomniana wcześniej membrana. Skład oraz sposób wykonania maty ułatwia jej pranie (nawet w niskich temperaturach do 60°C) oraz suszenie w suszarce.

Molton wygłuszający to bardzo przydatny dodatek podczas organizacji różnego rodzaju imprez oraz konferencji. Idealnie sprawdza się przy intensywnym użytkowaniu bankietowym.

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij