• Aktualności
  •  

Mextra na jesiennych targach

Jako lider rynku mebli bankietowych stale uczestniczmy w targach zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Tej jesieni mieliśmy możliwość ubrać udział w Międzynarodowych Targów Wyposażenia Biur i Nieruchomości ORGATEC. Te targi zakończyły się w zeszłym tygodniu. Tematem przewodnim był design nowoczesnych biur oraz funkcjonalne rozwiązania, odpowiadające na najnowsze trendy.
Z kolei w przyszłym tygodniu odbędzie się 26 edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Gastronomii i Hoteli HORECA/GASTROFOOD w Krakowie. Targi odbędą się w centrum Targowo-Kongresowym EXPO. Jest to wydarzenie wystawiennicze, które obok warszawskich targów Eurogastro, stanowi jedną z największych imprez sektora HoReCa w Polsce.
W dniach od 7 do 9 listopada na swoim stoisku A13 prezentować będziemy Państwu nasze bestsellerowe produkty, jesienne nowości i interesujące promocje targowe. Ponadto odbędzie się także konkurs, w którym do wygrania będzie bon o wartości 1000 PLN na zakup stołów naszej firmy.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także bezpłatne zaproszenia na targi. Aby je otrzymać wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym 77 483 70 70 lub 531 542 542

Do zobaczenia w Krakowie!  

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij