• Aktualności
  •  

Promocyjne ceny - stół koktajlowy i pokrowiec elastyczny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą naszych sprawdzonych i eleganckich produktów: stołu bankietowego EC-K (koktajlowego) oraz pokrowca elastycznego FLEX HIT.

Stół koktajlowy EC-K to wygodny i stabilny model przeznaczony do użytkowania podczas bankietów, przyjęć restauracyjnych i konferencji. Stół posiada składaną podstawę, co umożliwia przechowywanie mebli w na bardzo małej powierzchni. Średnica blatu (80 cm) oraz wysokość stołu (110 cm) zapewniają komfortowe użytkowanie czterem osobom.
Stół jest stabilny, trwały i wygodny w obsłudze. Dostępny w 6 kolorach blatu z palety podstawowej. Charakteryzuje się wysoką estetyką wykończenia blatu i potwierdzoną wytrzymałością podstawy. Zaletą jest także szybkie i proste składanie/rozkładanie oraz brak elementów plastikowych narażonych na zużycie.

Pokrowiec elastyczny na stół koktajlowy idealnie dopasowuje się do jego kształtu. Wysokogatunkowa, gruba dzianina będąca połączeniem poliestru i elastanu oraz staranne wykonanie pokrowca z dbałością o każdy szczegół gwarantują najwyższą jakość produktu. Ten wyjątkowy pokrowiec, podobnie jak wiele innych tekstyliów z naszej oferty szyjemy  w naszej szwalni, bazując na wieloletnim doświadczeniu, dzięki czemu mogą być Państwo pewni ich najwyższej jakości i przydatności do intensywnego użytkowania bankietowego. Świetnie sprawdza się z wykorzystaniem innych elementów dekoracyjnych, m.in. elastycznych nakładek na blat czy podświetlaczy LED. Pokrowiec elastyczny FLEX HIT jest bezproblemowy w użytkowaniu - pranie już w 40*C, brak konieczności prasowania, proste przechowywanie, wzmocnione stopki ściągające

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami pod nr tel.:  531 542 542
 

 

 

 

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij