• Aktualności
  •  

Zapraszamy na Targi EuroGastro w Nadarzynie

Już za miesiąc rozpoczynają się Targi EuroGastro/WorldHotel. Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska, na którym w dniach 27 – 29 marca zaprezentujemy interesujące pozycje z naszej bogatej oferty mebli bankietowych i cateringowych oraz tekstyliów bankietowych. Nie zabraknie wiosennych nowości i zawsze mile widzianych promocji.

Targi Gastronomiczne EuroGastro od ponad 20 lat są wiodącą imprezą targową na rynku HoReCa w Polsce. Mają międzynarodowy charakter, gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających i profesjonalistów z branży. Zakres tematyczny targów EuroGastro uzupełniają Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, które odbywają się równolegle.

W tym roku zmianie ulega lokalizacja imprezy. EuroGastro/World Hotel odbędą się w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą  przy al. Katowickiej 62. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne zaproszenia na targi. Aby je otrzymać wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym pod nr 77 483 70 70 lub 531 542 542.

 

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij