• Aktualności
  •  

Premiera nowego krzesła bankietowego – ES 180

Szeroki asortyment dopasowany do oczekiwań klienta to dla nas jedna z najważniejszych spraw. Dlatego też co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o modele dobrane do Państwa oczekiwań. Każdy z nas szuka przecież krzeseł idealnie dobranych do wystroju posiadanej sali bankietowej.

Już dziś chcemy zaprezentować Państwu nowy model krzesła bankietowego z linii ekonomicznej. ES 180 to niezawodne krzesło pochodzące z dobrze znanej na rynku rodziny ES. Mocna, stalowa konstrukcja o profilu 20x20mm, dodatkowo ustabilizowana belką wzmacniającą to gwarancja trwałości i niezawodności. Rama malowana proszkowo na kolor srebrny w połączeniu z czarną tapicerką w żółte kropki to definicja elegancji i nowoczesności. Nieosiadające siedzisko wykonane z pianki poliuretanowej pozwala przez długi czas cieszyć się krzesłem wygodnym i ładnym – dzięki jej zastosowaniu siedzisko nie odkształca się i zachowuje swój nieskazitelny wygląd.

Ważnym atutem jest również, tak jak w pozostałych modelach z rodziny ES, możliwość sztaplowania aż do 18 sztuk co pozwoli na ograniczenie używanej przestrzeni magazynowej. Jak każde z naszych krzeseł, model ES 180 posiada również poręczny uchwyt ułatwiający przenoszenie, dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami w postaci 12 odbojników oraz specjalne stopki chroniące przed zarysowaniem podłogi.

Zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym, który przedstawi Państwu pełną ofertę naszych premierowych krzeseł.

 

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij