• Aktualności
  •  

Targi Euro Gastro już za nami!

Targi Euro Gastro już za nami! Jest nam niezmiernie miło, że przedstawiona przez nas kolekcja mebli bankietowych po raz kolejny spotykała się z tak dobrym odbiorem. Na tegorocznej edycji postanowiliśmy postawić na możliwość personalizacji produktów, a więc ich dostosowania pod konkretne oczekiwania naszych klientów. Dlatego też, na naszym stoisku mogliście Państwo znaleźć przykładowe stoły bankietowe i konferencyjne z blatami imitującymi modny w ostatnich sezonach beton oraz klasyczny drewniany look. Do Państwa wyboru pozostawiamy ponad 100 kolorów blatów, tak aby każdy z naszych klientów mógł dobrać wykończenie idealnie dopasowane do charakteru wnętrza oraz jego przeznaczenia.

Uzupełnieniem naszej kolekcji stołów był premierowy pokaz Pierwszego w Polsce konfiguratora stołów bankietowych. Dzięki temu narzędziu jesteście Państwo w stanie stworzyć swój własny, unikalny projekt, który my produkujemy nawet w 7 dni! Do Państwa wyboru pozostawiamy kształt, rozmiar, typu podstawy, kolor blatu i obrzeża oraz dodatkowe akcesoria.

Konfigurator dostępny jest na stronie: www.k.mextra.pl

Już dzisiaj zapraszamy do stworzenia swoich unikalnych projektów! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym pod numerem telefonu 531 542 542 lub mailowo: biuro@mextra.pl 

 

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij