• Aktualności
  •  

Luksus za niewielkie pieniądze

Nie trzeba było długo czekać na kolejną nowość w naszej ofercie! Tym razem premierowy hit prezentujemy tym wszystkim, którzy cenią sobie elegancję
i praktyczne rozwiązania podczas organizacji przyjęć weselnych w sali bankietowej, klimatycznym dworku, czy nawet w plenerze nad jeziorem.
Krzesło weselne CHIAVARI TIFFANY nie boi się żadnych wyzwań. Jest to bardzo estetyczne i funkcjonalne krzesło, które potrafi wkomponować się idealnie do każdej stylizacji wnętrza.

Charakteryzuje się doskonałą jakością oraz precyzyjnym i starannym wykonaniem. Krzesło CHIAVARI TIFFANY jest lekkie i łatwe w przenoszeniu dzięki czemu przygotowanie sali dla kilkudziesięciu osób nie zajmuje dużo czasu i wysiłku. Możliwość sztaplowania większej ilości krzeseł ułatwia ich przechowywanie oraz transport. To jednak nie wszystko, to niezwykle użyteczne krzesło można
z powodzeniem stosować pod gołym niebem – jest wodoodporne, trwałe, odporne na promieniowanie UV i łatwe w utrzymaniu czystości. A co warte podkreślenia, krzesło CHIAVARI TIFFANY wykonane jest z jednej formy! Zero łączeń, zero śrub, zero kleju, zero spawów! Gwarantujemy, że ta perełka w naszej ofercie zachwyci nie tylko organizatora przyjęcia, ale co najważniejsze – niejednego gościa, znakomicie dopełniając przyjemność niepowtarzalnego biesiadowania.

Krzesło Chiavari Tiffany w cenie promocyjnej tylko:  89 zł netto!

 

 

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij