Co nas wyróżnia

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wytrzymałych, sztaplowanych krzeseł i stołów bankietowych, dedykowanych do ciężkiego użytkowania bankietowego i konferencyjnego. Każdego roku wyposażamy ponad 1 000 obiektów w ponad 17 krajach Europy. Nasze produkty spotkać można w wielu hotelach, restauracjach, salach bankietowych i konferencyjnych. Gwarantujemy stały, błyskawiczny dostęp do swoich produktów. Fakty mówią za siebie - 20 000 krzeseł bankietowych i ponad 2 000 stołów dostępnych "od ręki" wyróżnia nas od konkurencji. Każdego dnia własną flotą pojazdów dostarczamy meble bankietowe do klientów w całej Europie.

Zdobywając doświadczenie przez wiele lat, wypracowaliśmy unikalny zestaw norm ukierunkowanych na jakość, estetykę i trwałość mebli, pozwalający nam oferować Pańswu towary najlepszej jakość w bardzo atrakcyjnych cenach.

W ręce klientów oddajemy specjalistów Mextra Group, którzy zawsze chętnie doradzą przy doborze optymalnego dla Państwa modelu produktu. Pracujemy na obszernych wzornikach wykończeń.

Nie jesteśmy hurtownią oferującą tysiące bezimiennych produktów o których niewiele wiemy. Stworzyliśmy silną, bezkunkurencyjną ofertę o której opowiemy Państwu wszystko !

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy H-500

Wymiar: 138x80, Blat w kolorze Buk, Biały, Olcha, Grusza Polna, Orzech. Gwarancja 3 lata. Szczegóły promocji w Dziale Handlowym: 531 542 542

Cena: 254.00 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij