Co nas wyróżnia

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wytrzymałych, sztaplowanych krzeseł i stołów bankietowych, dedykowanych do ciężkiego użytkowania bankietowego i konferencyjnego. Każdego roku wyposażamy ponad 1 000 obiektów w ponad 17 krajach Europy. Nasze produkty spotkać można w wielu hotelach, restauracjach, salach bankietowych i konferencyjnych. Gwarantujemy stały, błyskawiczny dostęp do swoich produktów. Fakty mówią za siebie - 20 000 krzeseł bankietowych i ponad 2 000 stołów dostępnych "od ręki" wyróżnia nas od konkurencji. Każdego dnia własną flotą pojazdów dostarczamy meble bankietowe do klientów w całej Europie.

Zdobywając doświadczenie przez wiele lat, wypracowaliśmy unikalny zestaw norm ukierunkowanych na jakość, estetykę i trwałość mebli, pozwalający nam oferować Pańswu towary najlepszej jakość w bardzo atrakcyjnych cenach.

W ręce klientów oddajemy specjalistów Mextra Group, którzy zawsze chętnie doradzą przy doborze optymalnego dla Państwa modelu produktu. Pracujemy na obszernych wzornikach wykończeń.

Nie jesteśmy hurtownią oferującą tysiące bezimiennych produktów o których niewiele wiemy. Stworzyliśmy silną, bezkunkurencyjną ofertę o której opowiemy Państwu wszystko !

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij