• Strefa inwestora
  •  

Strefa inwestora

Mextra Group od lat wyposaża hotele, restauracje, sale bankietowe, sale konferencyjne i inne duże obiekty z branży HORECA. Liczne realizacje na terenie niemal całej Europy są potwierdzeniem naszej solidności oraz wysokiej jakości naszych produktów przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby stworzyliśmy specjalną STREFĘ INWESTORA, której celem jest pomoc i doradztwo przy wyborze odpowiednich mebli do Państwa lokalu. Wiemy z iloma trudnościami, pytaniami i problemami borykają się Państwo jako inwestorzy przy wyborze solidnych i praktycznych mebli. Dlatego nie zostawiamy Państwa z tym samych!

Nasi doświadczeni handlowcy pomogą dobrać idealne meble do Państwa lokalu, dobiorą kolorystykę, doradzą w kwestii ustawienia, przeszkolą Państwa personel jak dbać o meble i kompleksowo zaopiekują się Państwa zamówieniem!

Klientom inwestycyjnym proponujemy również elastyczne warunki współpracy, specjalne rabaty, indywidualne podejście do realizacji każdego projektu, wykwalifikowany zespół handlowców i doradców, najwyższej jakości serwis przed i po sprzedażowy, gwarancję na wszystkie produkty oraz szybkie terminy realizacji dostosowane do Państwa potrzeb.

Wszystko to stworzyliśmy dla Państwa, tak aby współpracą z naszą firmą była dla Państwa przyjemnością!

Zapraszamy do współpracy!
 

Oferta specjalna

Stoły bankietowe Stół bankietowy EC-H

Wymiar: 138x90 cm

Cena: 239.90 PLN

Cena: PLN

Prześlij nam
swój numer oddzwonimy!

  • Wyślij