Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
OBRUSY KLASYCZNE

Obrusy bankietowe

Oferujemy piękne, szykowne obrusy bankietowe szyte na zamówienie naszych Klientów. Do ich wykonania stosujemy starannie dobrane tkaniny wykorzystywane w gastronomii. To przede wszystkim płótno i poliester gwarantujące nie tylko piękny wygląd obrusów, ale i ich trwałość i wygodę użytkowania.

Wiele naszych produktów wykonanych jest z materiałów plamoodpornych lub pokrytych plamoodporną apreturą, a część z nich nie zapamiętuje również zagnieceń. Dzięki temu nasze elastyczne obrusy bankietowe są wyjątkowo łatwe i oszczędne w czyszczeniu, prasowaniu i przechowywaniu.

Obrusy z naszej oferty to także efektowne zdobienia, dostosowane do różnych wymiarów blatów i wymagań estetycznych zamawiającego. Dostępne są w wariancie matowym lub z satynowym połyskiem, w wielu opcjach kolorystycznych i z subtelnymi wzorami. Cechują je też ponadczasowe kroje, zdobne szwy oraz eleganckie wykończenia.

Obrusy elastyczne na stoły z naszej oferty doskonale prezentują się podczas wszelkiego rodzaju uroczystości, wyglądając świeżo i elegancko i podkreślając rangę wydarzenia. Przystrojona nimi sala nabierze znacznie bardziej wytwornego charakteru i odświętnego nastroju.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz piękne i praktyczne obrusy, aby uświetnić bankiety i uroczystości tradycyjnym zdobieniem stołu.

Nasi specjaliści

Dominika
Dominik
Magdalena

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy obrusów

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie 2

Klient: AC Hotels by Marriott
Ocena: starstarstarstarstar
Z firmą MEXTRA współpracujemy od 2017r. Od samego początku współpraca jest na najwyższym poziomie, na każde nasze zapytanie...
Klient: Browar Lubicz
Ocena: starstarstarstarstar
Współpracę z firmą MEXTRA rozpoczęliśmy w 2015r. Od samego początku zaopatrywaliśmy się w krzesła bankietowe, stoły...
Klient: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych...
Ocena: starstarstarstarstar
Dzień dobry, dziękuję  za szybką dostawę krzeseł. Pan kierowca był bardzo sympatyczny i pomógł nam przy wyładunku....