Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
MEBLE DREWNIANE

MEBLE DREWNIANE

Krzesła i stoły drewniane z naszej oferty to meble produkowane w Polsce. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy możliwość wyboru kolorystyki podstawy oraz tapicerki. Meble drewniane to idealne rozwiązanie dla obiektów hotelowych i restauracyjnych, ponieważ dzięki zastosowanej technologii meble te są przeznaczone do intensywnego użytkowania. Stoły drewniane wykonane są z litego drewna bukowego, które wzmocnione zostało metalowymi okuciami łączyczymi szkielet stołu. Oferujemy stoły w różnych wymiarach oraz wybarwieniach drewna.

Meble drewniane to produkty do własnej konfiguracji. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym. 

MEBLE DREWNIANE
KRZESŁA DREWNIANE

Wyprodukowane w Polsce krzesła drewniane przeznaczone do hoteli i restauracji. Ich specjalnie wzmocniona konstrukcja z drewna bukowego pozwala użytkować je przez długi czas bez żadnych uszkodzeń. Dla naszych krzeseł dostępna jest szeroka gama lakierowania oraz duży wybór tkanin syntetycznych i naturalnych w różnych kolorach.

MEBLE DREWNIANE
STOŁY DREWNIANE

Oferowane stoły posiadają konstrukcję wzmocnioną, co gwarantuje ich stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie nasze stoły drewniane zostały wyprodukowane w Polsce.

Stoły drewniane wykonane są z litego drewna bukowego, które wzmocnione zostało metalowymi okuciami łączyczymi szkielet stołu.

Stoły poza bardzo dobrymi parametrami technicznymi odznaczają się uniwersalnym wzornictwem, odpowiednim do większości wnętrz. Oferujemy stoły w różnych wymiarach oraz wybarwieniach drewna.