Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Meble cateringowe

Meble cateringowe

Dzięki naszym produktom obsługa każdego eventu plenerowego, konferencji, bankietów, a także różnego rodzaju imprez okolicznościowych stanie się znacznie łatwiejsza. Oferujemy wytrzymałe, a przy tym lekkie meble cateringowe, które zostały wykonane z niskociśnieniowego, czystego polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE). Dzięki temu zarówno stoły, jak i krzesła składane są odporne na szkodliwe działanie promieni ultrafioletowych oraz wilgoci. Produkty można z powodzeniem wykorzystywać nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz obiektu. Nasze meble cateringowe można łatwo przenosić oraz przechowywać - jest to możliwe dzięki zastosowaniu przemyślanych materiałów oraz rozwiązań konstrukcyjnych. Jednocześnie nie porysują posadzki, co zawdzięczają wykorzystaniu gumowych nóżek.

Meble cateringowe
Stoły cateringowe

Stoły cateringowe z naszej oferty to idealne rozwiązanie dla klientów z branży HoReCa, którzy organizują przyjęcia zarówno w budynku jak i na świeżym powietrzu. Wszystko dzięki specjalnym blatom, które są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć i promieniowanie UV. Blaty nie tylko są odporne na odbarwienia i pęcznienie pod wpływem wody - dzięki specjalnej konstrukcji ramy są one również bardzo trwałe, a ich udźwig to nawet 800kg! Dzięki składanej podstawie i możliwości sztaplowania, są one praktycznym rozwiązaniem. 

Meble cateringowe
Krzesła cateringowe

Składane krzesła cateringowe to idealne rozwiązanie dla obiektów organizujących przyjęcia czy bankiety na świeżym powietrzu. Dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na promieniowanie UV i wilgoć są one odporne na czynniki atmosferyczne mogące wpływać na ich trwałość. Jakość oferowanych przez nas krzeseł pozwala na ich codzienne intensywne użytkowanie, a funkcja składania umożliwia łatwy transport i sprawne przygotowanie powierzchni pod wydarzenia. Krzesła cateringowe dostępne są w wielu modelach i wersjach kolorystycznych.