Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Blog

Sprawdź WAKACYJNE PROMOCJE!

Temperatury rosną, ceny spadają! Przypominamy o naszych promocjach na lato. Nieważne gdzie jesteś, w domu, pracy, a może na wakacjach – wejdź na naszą stronę https://sklep.mextra.pl/pl/155-promocje-miesiaca i zobacz jakie produkty znajdują się w letniej promocji. W kilku prostych krokach zakupisz meble, których...

Z MAESTRO nie dasz plamy!

Masz dość ciągłego czyszczenia krzeseł po bankietach i spotkaniach? Powiedz temu stop! Nie daj się plamom z tapicerkami plamoodpornymi! Tapicerki plamoodporne to idealne rozwiązanie przy wyborze krzeseł MAESTRO! Dobrze wiemy, że podczas spotkań zdarzają się różne sytuacje, np. może wylać się jakaś ciecz na krzesło. Z tapicerkami plamoodpornymi to nie problem!

Świat jest pełen kolorów - wybierz swój ulubiony!

Już dziś chcemy się z Wami podzielić gorącym newsem. W czerwcu w naszej ofercie pojawią się krzesła TOLIX w wielu kolorach! Dzięki szerokiej gamie wybarwień będziecie mogli Państwo dopasować asortyment do wnętrza swojego lokalu!

Krzesła TOLIX

Dla wielbicieli wnętrz loftowych przedstawiamy krzesła TOLIX! Jedno z najbardziej popularnych krzeseł kawiarnianych świata! Kultowy mebel pochodzący z Francji. Pierwsze krzesło TOLIX zostało zaprojektowane i stworzone przez Xaviera Poucharda, od lat cieszy się wielką popularnością. Nasza firma wprowadziła jego odpowiednik - metalowe krzesła o przemyślanej konstrukcji, które są wytrzymałe i wygodne. Zdecydowanie wyróżnia je też oryginalny wygląd!