Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Blog

Chcesz poznać nasze produkty bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe!

Obawy przed zakupami internetowymi towarzyszą wielu z nas. Oglądając produkt na zdjęciu nie zawsze można dostrzec wszystkie jego elementy i w pełni poznać zalety funkcjonalności. Nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą pełnego obrazu produktu. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przygotować materiały, które pomogą Państwu obejrzeć produkt „z bliska”.

Zapraszamy do Oddziału WARSZAWA!

Nasz nowo otwarty Oddział WARSZAWA zaprasza! Najważniejsze atuty tego miejsca, to świetna lokalizacja (2 km z drogi ekspresowej S8), duży showroom z pełną ekspozycją oraz punkt odbioru towaru. W jednym miejscu prezentowane są meble bankietowe i konferencyjne MEXTRA oraz kawiarniane i restauracyjne VAST

Nadaj swojemu lokalowi loftowego charakteru!

Proste formy, połączenie metalowych elementów i mocnych drewnianych materiałów to charakterystyka stylu loftowego, który zagościł na dobre nie tylko w mieszkaniach, ale również w lokalach komercyjnych. Szukając niebanalnych rozwiązań i uzupełnienia wnętrza baru czy restauracji warto zwrócić uwagę właśnie na meble z tej kategorii. Mocna forma laminowanego blatu, oparta na czarnej podstawie o minimalistycznej formie to nasza najnowsza propozycja stołów bufetowych!