Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Blog

Otwarcie branży gastronomicznej już 15 maja!

Jedną z najświeższych informacji jest plan luzowania obostrzeń, który tym razem objął również branżę gastronomiczną. Według zapewnień rządu lokale gastronomiczne posiadające ogródki będą mogły działać już od 15 maja br, natomiast od 29 maja posiłki będzie można zjeść również we wnętrzu restauracji. Warunkiem koniecznym jest zachowanie reżimu sanitarnego oraz trzymanie odległości pomiędzy gośćmi. Co ważne – działalność może być prowadzona w obłożeniem 50% miejsc.

Poznaj nasze nowe krzesła ślubne CHIAVARI

o naszej oferty krzeseł ślubnych dołączyło 5 nowych modeli. Dzięki różnorodności kształtów oraz możliwości wyboru spośród aż 6 kolorów, krzesła CHIAVARI stanowią idealny wybór dla firm z branży HoReCa specjalizujących się w organizacji przyjęć weselnych.

Wiosenne promocje w pełni - sprawdź naszą aktualną gazetkę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą gazetką promocyjną, w której znajdziecie Państwo nie tylko specjalne rabaty na najbardziej popularne produkty, ale również wiele nowości. Wśród produktów promocyjnych znajdują się meble bankietowe, kawiarniane, konferencyjne i restauracyjne – a więc wszystko czego potrzeba w branży HoReCa.

Mextra Outdoor – zadbaj o wyposażenie w odpowiednie krzesła zewnętrzne!

Mextra Outdoor to marka należąca do Mextra Group, wyspecjalizowana pod kątem zaopatrzenia branży HoReCa w meble zewnętrzne. Oferta marki obejmuje popularne zestawy piwne oraz krzesła do ogródków piwnych. Meble te są nieodłącznym elementem w ogródkach w barach, restauracjach oraz podczas organizacji imprez odbywających się w plenerze.