Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Rozstrzygnięcie konkursu Hotel z Pomysłem 2020

Rozstrzygnięcie konkursu Hotel z Pomysłem 2020Obraz1Tegoroczna edycja konkursu Hotel z Pomysłem 2020 organizowanego przez miesięcznik Hotelarz została rozstrzygnięta. Jako sponsor konkursu mamy zaszczyt ogłosić trzech zwycięzców edycji 2020.

Spośród wielu obiektów zgłoszonych do rywalizacji wyłoniono trzy obiekty, które charakteryzują się nietuzinkowymi pomysłami i zastosowaniem oryginalnych rozwiązań. Jury składające się z 25 ekspertów rynku hotelarskiego zdecydowało, że zwycięzcą tegorocznej edycji zostaje Cukrownia Żnin – flagowy obiekt Grupy Arche. W uzasadnieniu swojego werdyktu jury podało, że obiekt ten „przenosi do innej rzeczywistości” oraz „jest cudownym przykładem podarowania drugiego życia zabytkowemu budynkowi z duszą”.


Obraz2

Na drugim miejscu znalazł się Nobu Hotel Warszawa, który wyróżnienie zawdzięcza mistrzowskiemu połączeniu stylów. W ocenie jury hotel zasługuje na nagrodę „za bezbłędne połączenie tego, co japońskie, i tego, co współczesne, z tym, co historyczne.”

Laureatem trzeciego miejsca został Nosalowy Park Hotel & SPA w Zakopanem. „Nowy wymiar prawdziwego luksusu w sercu polskich Tatr. Inspiracja historią Villi Marilor widoczna jest w każdym detalu.”

Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy – tworzone przez Państwa obiekty stanowią niepowtarzalne miejsca na mapie Polski.

Korzystając z okazji zachęcamy również do przesyłania zgłoszeń do 15. edycji konkursu Hotel z Pomysłem. Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 marca do 20 października. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: www.e-hotelarz.pl/hzp

Data: 15.02.2021