Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Stoły bankietowe – jak wybrać najlepszą opcję?

Stoły bankietowe – jak wybrać najlepszą opcję?

Wybór stołów bankietowych to konieczność podczas planowania wyposażenia sal bankietowych w hotelach i restauracjach. Jak więc wybrać najlepszą opcję?

Trzeba pamiętać, że stoły bankietowe znacznie różnią się od tych przeznaczonych do użytku domowego. Podstawową różnicą pomiędzy tymi dwoma typami jest ich wytrzymałość i przystosowanie do ciężkiego użytkowania. Stoły bankietowe dzięki zastosowaniu ramowej podstawy, która wspiera blat na całej jego powierzchni mają zwiększony udźwig przy zachowaniu ich stabilności. Ważnym elementem każdego stołu bankietowego jest również jego możliwość składania i rozkładania.

 

 

Oferowane przez nas stoły bankietowe posiadają dwa systemy w zależności od linii. Tak więc stoły z Linii Ekonomicznej oparte są na dobrze znanym systemie sprężynowym, który gwarantuje stabilność i łatwość w przygotowaniu. Natomiast stoły z Linii Standardowej to nasz opatentowany system Click – Clack, który pozbawiony jest elementów plastikowych oraz sprężyn, co gwarantuje, że stół będzie pracował bezawaryjnie przez długi czas. System Click – Clack ułatwia również rozkładanie stołu, dzięki czemu nie trzeba wkładać w to dużo siły. Stoły z Linii Standardowej objęte są aż 3-letnią gwarancją, a z Linii Ekonomicznej 2-letnią gwarancją.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją Linii Ekonomicznej i Standardowej na poniższym filmie


Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia naszego Pierwszego w Polsce Konfiguratora Stołów Bankietowych, za pomocą którego stworzycie Państwo stoły idealnie dobrane do potrzeb.