Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Zdecyduj się na loft!

Zdecyduj się na loft!

Loftowy styl charakteryzuje się prostymi formami oraz metalowymi i drewnianymi elementami wykończenia. Moda na industrialne, loftowe wnętrza przeniosła się również na lokalne gastronomiczne. Coraz więcej barów, restauracji i kawiarni decyduje się na ten styl. Dobór odpowiednich krzeseł i stołów do kawiarni, restauracji czy baru jest uzupełnieniem podkreślającym styl loftowy.

Grupa MEXTRA podąża za najnowszymi trendami i w swoim asortymencie posiada meble loftowe. Nowością są stoliki loftowe PARIS, które swoją formą nawiązują do świetnie znanych krzeseł PARIS inspirowanych Tolix.

Stoliki dostępne są w wielu wariantach. Można wybrać kształt stolika, dopasowując do niego odpowiedni dla Państwa wymiar blatu. Blat stolika loftowego PARIS wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 28mm lub 36mm. W ofercie znajduje się ponad 120 dostępnych kolorów blatów, o różnych strukturach. Z tak szerokiej palety można wybrać odpowiedni kolor, który dopasowany będzie do wnętrza lokalu.

Podstawa stolika Paris jest wykonana ze stali i malowana proszkowo. Ten sposób malowania sprawia, że są one bardziej odporne na zarysowania. Standardowym i najczęściej wybieranym kolorem podstawy jest kolor czarny. Pasuje on do większości wnętrz. Natomiast, wybierając stoliki PARIS warto rozważyć zmianę koloru na inny. W ofercie dostępnych jest 11 kolorów. Decydując się na niestandardowe rozwiązanie można jeszcze bardziej podkreślić styl wnętrza i zwrócić uwagę Państwa gości na oryginalne rozwiązania.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli loftowych. Stoliki i krzesła PARIS znajdziecie Państwo na naszej stronie www.vast24.pl