Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wytrzymałych, sztaplowanych krzeseł i stołów bankietowych, dedykowanych do ciężkiego użytkowania bankietowego i konferencyjnego. Każdego roku wyposażamy ponad 5 000 obiektów w ponad 20 krajach Europy. Nasze produkty spotkać można w wielu hotelach, restauracjach, salach bankietowych i konferencyjnych. Gwarantujemy stały, błyskawiczny dostęp do swoich produktów. Fakty mówią za siebie - 50 000 krzeseł bankietowych i ponad 8 000 stołów dostępnych "od ręki" wyróżnia nas od konkurencji. Każdego dnia własną flotą pojazdów dostarczamy meble bankietowe do klientów w całej Europie.

           

Zdobywając doświadczenie przez wiele lat, wypracowaliśmy unikalny zestaw norm ukierunkowanych na jakość, estetykę i trwałość mebli, pozwalający nam oferować Pańswu towary najlepszej jakość w bardzo atrakcyjnych cenach.

            

W ręce klientów oddajemy specjalistów Mextra Group, którzy zawsze chętnie doradzą przy doborze optymalnego dla Państwa modelu produktu. Pracujemy na obszernych wzornikach wykończeń.

             

Nie jesteśmy hurtownią oferującą tysiące bezimiennych produktów o których niewiele wiemy. Stworzyliśmy silną, bezkunkurencyjną ofertę o której opowiemy Państwu wszystko !