Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Jak produkujemy?

Jak produkujemy?

Produkcja mebli to proces wieloetapowy, wymagający doskonałego zgrania wielu ważnych aspektów, po to by finalnie uzyskać produkt wysokiej jakości, trwały i funkcjonalny.

Każdą produkcję rozpoczyna długi okres projektów w dziale

konstrukcyjnym Mextra Group. To właśnie w głowach konstruktorów wspomaganych opiniami handlowców i stałych klientów firmy, rodzą się pomysły, które po pozytywnym przejściu faz projektowania oraz praktycznych testów zostają wprowadzone do oferty sprzedaży.

Sama produkcja przygotowana jest sposób umożliwiający szybką reakcję na potrzeby klientów. Szybkie terminy realizacji, w połączeniu ze stałą dostępnością pomagają nam sprawnie odpowiadać na Państwa potrzeby.

Ważnym elementem procesu produkcji, jest kontrola jakości obejmująca każdorazowo towar, który opuszcza magazyny Mextra Group. Kontrolerzy sprawdzają jakość towaru, przykładając szczególną uwagę do jakości surowca oraz dokładnego spasowania elementów. Trzyletnia gwarancja jest dowodem na to, że jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i nie wypuścimy "kota w worku". 

        

     

Magazyn części

Stała dostępność 120 kolorów blatów i 600 polskich tkanin do wyboru.
Oferujemy naszym klientom szeroki zakres wykończenia naszych produktów. Do każdego stołu lub krzesła bankietowego można dobrać kolorystykę i rodzaj wykończenia

Produkcja stołów - nowoczesne piły, giętarki krawędzi i profesjonalny montaż

Gwarantuje to precyzyjne cięcie, doskonałe przetwarzanie i trwałość produktu
Do produkcji naszych stołów używamy tylko nowych, precyzyjnych maszyn. To gwarancja najwyższej jakości i szybkiego czasu produkcji. Blaty naszych stołów wykonane są przy użyciu maszyn nowej generacji. Oprócz doskonałej estetyki zwiększają wytrzymałość krawędzi stołu, co przekłada się na ich trwałość.

Produkcja krzeseł - automatyczna obróbka i staranne wykończenie konstrukcji

To kontrolowana precyzja i wytrzymałość krzesła
Najlepsza jakość naszych krzeseł bankietowych oparta jest na maszynach, których używamy do ich produkcji. Precyzyjne gięcie i automatyczne spawanie zdecydowanie zwiększa wytrzymałość fotela na obciążenia dynamiczne. Nie musimy się już ograniczać. Nowoczesny lakier i dostępność setek kolorów farb daje możliwość zakupu krzeseł dokładnie tak, jak chcesz. Kolor ma znaczenie.

Dostawa pod drzwi

Jest to bezpieczna i szybka dostawa zawsze na czas

Wiemy, jak ważny jest czas realizacji zamówienia. Gwarantujemy szybką dostawę i stałą dostępność produktów. Dostarczamy nasze towary na terenie całej Europy.

Doświadczeni pracownicy

To gwarancja najwyższej jakości obsługi klienta
Stawiamy na profesjonalizm. Każdy nasz pracownik jest ekspertem w swojej dziedzinie. Każdego dnia dzielimy się naszym doświadczeniem z naszymi klientami, podnosząc jakość naszych usług.