Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Jak produkujemy?

Jak produkujemy?

Produkcja mebli to proces wieloetapowy, wymagający doskonałego zgrania wielu ważnych aspektów, po to by finalnie uzyskać produkt wysokiej jakości, trwały i funkcjonalny.

Każdą produkcję rozpoczyna długi okres projektów w dziale konstrukcyjnym Mextra Group. To właśnie w głowach konstruktorów wspomaganych opiniami handlowców i stałych klientów firmy, rodzą się pomysły, które po pozytywnym przejściu faz projektowania oraz praktycznych testów zostają wprowadzone do oferty sprzedaży.

Sama produkcja przygotowana jest sposób umożliwiający szybką reakcję na potrzeby klientów. Szybkie terminy realizacji, w połączeniu ze stałą dostępnościa pomagają nam sprawnie odpowiadać na Państwa potrzeby.

Ważnym elementem procesu produkcji, jest kontrola jakości obejmująca każdorazowo towar, który opuszcza magazyny Mextra Group. Kontrolerzy sprawdzają jakość towaru, przykładając szczególną uwagę do jakości surowca oraz dokładnego spasowania elementów. Trzyletnia gwarancja jest dowodem na to, że jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i nie wypuścimy "kota w worku".