Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
O nas

Mextra Group jest największym dystrybutorem mebli  bankietowych na terenie Polski i Europy. Eksportujemy nasze    towary m.in. do Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy i Szwecji. Należymy do grupy SMD STOLARZ dostawcy  materiałów do produkcji mebli. Na rynku polskim działamy od 1984 roku.

Trzon oferty firmy stanowią krzesła bankietowe, produkowane na bazie ramy stalowej oraz aluminiowej, w szerokiej gamie tapicerowania. Oferujemy również obszerny asortyment stołów bankietowych, spełniających wszelkie kryteria wytrzymałości i estetyki użytkowej. Uzupełnieniem oferty firmy są akcesoria hotelowe, pokrowce do krzeseł i inne tekstylia dla branży HORECA. Nasze atuty to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów w bardzo korzystnych cenach. Zdobyte doświadczenie oraz pełna znajomość rynku pozwala nam w sposób celny kreować ofertę zarówno pod względem estetycznym jak i ekonomicznym.

Celem naszego działania jest produkcja mebli bankietowych, w których łączymy wysoką jakość i praktyczne rozwiązania. Dostosowując naszą kolekcję krzeseł bankietowych do oczekiwań klientów, stworzyliśmy linię EKONOMICZNĄ, STANDARDOWĄ oraz jedyną w Polsce linię krzeseł MAESTRO do własnej konfiguracji. To właśnie dzięki temu znajdujemy się obecnie w czołówce europejskich producentów mebli bankietowych. 

Własna produkcja stołów bankietowych to możliwość wykonania produktów pod niemal każde zamówienie klienta. Dzięki opcji wyboru kolorystyki blatu, jego grubości, technologii składania i rozkładania czy też wymiaru nasze stoły są idealnie dopasowane pod zapotrzebowanie konkretnego obiektu. 

Spełniając oczekiwania naszych klientów w temacie tekstyliów bankietowych prowadzimy własną szwalnię, która odpowiada za produkcję takich produktów jak: obrusy bankietowe, skirtingi, pokrowce na stoły i krzesła oraz serwety bankietowe. To właśnie dzięki własnej produkcji mamy możliwość kontrolowania jakości materiałów i wykonania, tak aby mieć pewność, że oferowane przez nasz produkty spełniają wszystkie wymagania grupy MEXTRA. 

Co roku realizujemy zamówienia z ponad 20 krajów europejskich, takich jak: Czechy, Słowacja, Niemcy, Irlandia czy też Wielka Brytania. Dzięki własnej flocie pojazdów jesteśmy w stanie dostarczyć towar do niemal każdego miejsca, nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. 

contact-ctr-range

Liczby to dla nas bardzo ważna rzecz. Również dlatego, że rok do roku wyposażamy ponad 5 000 obiektów w około 20 krajach. Do naszych klientów należą zarówno hotele, centra konferencyjne, restauracje, sale bankietowe i weselne. To dowód na to, że nasza oferta została przygotowana tak, aby dopasować się do każdej działalności z branży HORECA. 

Co jeszcze nas wyróżnia? Stały dostęp do produktów z naszej oferty. Gwarantujemy ich dostępność na magazynie, tak aby zamówienia klientów były realizowane w krótkim czasie. Dzięki temu możemy pochwalić się ponad 50 000 krzeseł bankietowych i 8 000 stołów bankietowych dostępnych „od ręki”. 

         

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Doświadczony zespół handlowców jest do Państwa dyspozycji.

Zarząd firmy oraz pracownicy