Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Strefa Inwestora

Strefa inwestora Mextra Group od lat wyposaża hotele, restauracje, sale bankietowe, sale konferencyjne i inne duże obiekty z branży HORECA. Liczne realizacje na terenie niemal całej Europy są potwierdzeniem naszej solidności oraz wysokiej jakości naszych produktów przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

                 

W odpowiedzi na Państwa potrzeby stworzyliśmy specjalną STREFĘ INWESTORA, której celem jest pomoc i doradztwo przy wyborze odpowiednich mebli do Państwa lokalu. Wiemy z iloma trudnościami, pytaniami i problemami borykają się Państwo jako inwestorzy przy wyborze solidnych i praktycznych mebli. Dlatego nie zostawiamy Państwa z tym samych!

                  

Nasi doświadczeni handlowcy pomogą dobrać idealne meble do Państwa lokalu, dobiorą kolorystykę, doradzą w kwestii ustawienia, przeszkolą Państwa personel jak dbać o meble i kompleksowo zaopiekują się Państwa zamówieniem!

                          

Klientom inwestycyjnym proponujemy również elastyczne warunki współpracy, specjalne rabaty, indywidualne podejście do realizacji każdego projektu, wykwalifikowany zespół handlowców i doradców, najwyższej jakości serwis przed i po sprzedażowy, gwarancję na wszystkie produkty oraz szybkie terminy realizacji dostosowane do Państwa potrzeb. Wszystko to stworzyliśmy dla Państwa, tak aby współpracą z naszą firmą była dla Państwa przyjemnością!

                       

Zapraszamy do współpracy!