Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Krzesła składane plastikowe

Krzesła bankietowe

Praktyczne, wygodne, estetyczne i wytrzymałe – składane krzesła składane są niezbędnym wyposażeniem podczas organizacji imprez cateringowych. Dzięki zastosowanemu w nich mechanizmowi zajmują mało miejsca, kiedy nie są już potrzebne. Można złożyć je na płasko, co sprawia, że są łatwe w przechowywaniu. Nasza oferta zawiera w sobie różne modele tych produktów w dwóch wersjach kolorystycznych. Sprawdź krzesła składane plastikowe od Mextra i przekonaj się, że są właśnie tym, czego szukałeś!

Tanie i dobre krzesła składane plastikowe

Dostępny na naszej stronie asortyment obejmuje plastikowe krzesła składane, wykonane z twardego syntetycznego tworzywa na stalowym stelażu w dwóch modelach oraz kolorach. Ich przemyślana budowa zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz maksymalną funkcjonalność. Proponujemy krzesła z otworem ułatwiającym przenoszenie i wieszanie oraz wersje bez otworu. Każde z dostępnych produktów zostało wyposażone w gumowe stopki, które niwelują hałas podczas przesuwania i zapobiegają rysowaniu podłogi. Umożliwia to ich funkcjonalne ustawienie krzeseł na śliskiej powierzchni. Można z nich korzystać również w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz, gdyż użyty materiał jest odporny na czynniki atmosferyczne oraz działanie promieni UV.

Nasze krzesła składane plastikowe zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby pasowały do oferowanych przez nas stołów, a jednocześnie – rozumiejąc potrzeby restauratorów oraz właścicieli sal cateringowych, czy bankietowych, zadbaliśmy o optymalną cenę tych produktów. Dzięki międzynarodowej skali działalności i pełnej automatyzacji procesów, możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości krzesła plastikowe składane po bezkonkurencyjnej stawkach. Znamy dobrze nasz rynek, dlatego wiemy, że tak dobry stosunek kosztów do jakości może zaproponować jedynie Mextra!

Plastikowe krzesła składane od Mextra Group

Pozycję lidera wśród producentów mebli cateringowych, bankietowych i restauracyjnych zdobyliśmy dzięki przywiązywaniu wagi do najdrobniejszych detali, co zaowocowało produktami najwyższej jakości. Kupując nasze plastikowe składane krzesła, mają Państwo gwarancję zadowolenia przez wiele lat. Praktyczne rozwiązanie, przemyślany design, oraz dostępność dużej liczby sztuk konkretnego produktu w magazynie, są pewnikiem krótkiego casu realizacji nawet większej ilości zamówień.

Wysoka kultura obsługi składanych zapytań ofertowych pomogła nas zdobyć zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach europejskich, a pozytywne opinie o naszych produktach i współpracy są tego najlepszym potwierdzeniem. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych kontrahentów – zamów składane krzesła plastikowe od Mextra Group, dzięki którym zadbasz o oprawę swojej imprezy cateringowej w najlepszy możliwy sposób!

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...