Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Stoły bankietowe

Przedstawiamy szeroki wybór komfortowych, stabilnych i pięknych stołów bankietowych na wszelkiego rodzaju przyjęcia i uroczystości. Nasze unikalne modele dostępne są w wielu wzorach i aż 120 wariantach kolorystycznych. Wyróżnia je stabilność, odporność na duże obciążenia, wysoka estetyka oraz wygoda składania, magazynowania i transportowania.

Stoły bankietowe
LINIA EKONOMICZNA

Linia ekonomiczna to linia oparta na sprawdzonym systemie sprężynowym. Jest to metoda rozkładania i składania najczęściej stosowana w stołach bankietowych. Dzięki zastosowaniu sprężyn o dużej wytrzymałości i odpowiednim ich rozmieszczeniu stoły zachowują swoje właściwości przez bardzo długi czas. Linia ekonomiczna jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. Nasze modele składanych stołów bankietowych dostępne są w dwóch kształtach – prostokątnym...

Stoły bankietowe
LINIA STANDARDOWA

Linia standardowa to linia, w której użyto podstaw Click – Clack. Jest to mechanizm składania i rozkładania stołów nie zawierający elementów plastikowych oraz sprężyn. Dzięki swojej konstrukcji jest on przystosowany do bardzo intensywnego użytkowania, tj. przenoszenia stołów, ich składania nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. Opatentowany system Click – Clack to gwarancja niezawodnego mechanizmu, łatwego w obsłudze nawet dla jednej osoby....

Stoły bankietowe
STOŁY KONFERENCYJNE

Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne od producenta Mextra to wysokiej klasy meble stworzone z myślą o potrzebach organizatorów i uczestników wszelkiego rodzaju konferencji. Przeznaczone do sal konferencyjnych, znajdujących się w firmach, oparte są na metalowej konstrukcji, które wytrzymują duże obciążenia pod naciskiem specjalistycznego...

Stoły bankietowe 240
Stoły bankietowe 200x100
Stoły bankietowe 180x90
Stoły bankietowe 200x90

Oferujemy wygodne, ergonomiczne stoły bankietowe składane za pomocą szybkiego systemu click clack lub mechanizmu sprężynowego. Znajdą Państwo u nas także stoły cateringowe składane w podobny sposób, których metalowe ramy można błyskawicznie złożyć na płasko. Złożone meble można bezpiecznie położyć na specjalnym wózku i przewieźć po zakończonej imprezie do magazynu, gdzie zajmą minimalną ilość miejsca.

Wszystkie nasze stoły bankietowe i cateringowe objęte są gwarancją producenta i dostępne są po atrakcyjnych cenach. Udostępniamy stoły w linii standardowej oraz tanie stoły bankietowe z linii ekonomicznej, które cechuje wysoka jakość i wygoda użytkowania. Każdy produkt wykonany jest z dbałością o precyzję oraz wytrzymałość ram i systemów składania.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealne stoły bankietowe na wszelkiego rodzaju przyjęcia i uroczystości. Zapewnij swoim gościom wysoki komfort, a sobie i swoim pracownikom wygodę składania i przechowywania mebli.

Oferujemy stabilne, składane stoły konferencyjne, stoły bankietowe do restauracji, hoteli, sal bankietowych, sal konferencyjnych i nie tylko. Stoły bankietowe oraz stoły konferencyjne dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi składania można w prosty sposób składać, przenosić i sztaplować. Zapewnia to oszczędność miejsca i czasu. Stoły proponujemy w 100 kolorach blatów z możliwością indywidualnego dostosowania wymiaru. Poza różnymi kolorami blatów, oferujemy różne struktury laminatów. Od zwykłych - gładkich, do efektownych laminatów imitujących formir. Poszerzeniem własnej konfiguracji stołów są podstawy lakierowane w różnych kolorach. Możecie kupić Państwo stoły z nogami lakierowanymi w kolorze krzeseł kupionych w komplecie. Stoły składane to czołowy produkt firmy Mextra Group oparty na sześciu unikalnych modelach. Jako producent stołów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą, kontrolowaną jakość przy bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy również szybkie terminy realizacji zamówień. Dla wymiarów i kolorów standardowych jest to nawet 24h!

Przygotowaliśmy dla Państwa film prezentujący nasze stoły bankietowe: 

Przedstawiamy na nim najpopularniejsze modele H-500 i T-300, których uniwersalne zastosowanie i szeroka gama wymiarów zapewniły im czołówkę popularności w swojej klasie. Nasza oferta zawiera również stoły okrągłe o średnicy od 120 cm do 200 cm. Uzupełnieniem są wysokie stoły koktajlowe, do których oferujemy specjalne pokrowce elastyczne. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów bankietowych z trzyletnią gwarancją i atestem wytrzymałości!