Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne od producenta Mextra to wysokiej klasy meble stworzone z myślą o potrzebach organizatorów i uczestników wszelkiego rodzaju konferencji. Przeznaczone do sal konferencyjnych, znajdujących się w firmach, oparte są na metalowej konstrukcji, które wytrzymują duże obciążenia pod naciskiem specjalistycznego sprzętu czy materiałów edukacyjnych. Szeroki asortyment oferowanych przez nas produktów, umożliwia dopasowanie mebli do zróżnicowanych oczekiwań.

Stoły konferencyjne – oferta Mextra Group

Oferujemy Państwu stoły konferencyjne składane, które są wyjątkowo wygodne w transporcie, magazynowaniu i przemieszczaniu po sali szkoleniowej. W ich produkcji nie stosujemy plastikowych elementów, dzięki czemu redukujemy ryzyko ich pęknięcia i gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa ich użytkowania.

Sztandarowym produktem z tej kategorii jest podłużny, wąski stół konferencyjny L-100. Jest to stół typu ławka konferencyjna, który można z łatwością dostawiać do innych stołów, zwiększając powierzchnię blatu. Ponadto oferujemy również półokrągły stół L-120 oraz szersze prostokątne ławki i stabilne stoły w wielu wariantach kolorystycznych.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz stoły konferencyjne, które będą stanowić doskonałe i wygodne wyposażenie Twojej sali szkoleniowej. Oferujemy szeroką gamę stołów konferencyjnych przystosowanych do intensywnego użytkowania w salach szkoleniowych. Nasza oferta zawiera kilka sprawdzonych modeli stołów, dostępnych w wielu wymiarach i kolorach blatów. Czołowym produktem tej kategorii są stoły składane L-100, które dzięki opatentowanemu systemowi składania, spełniają wszelkie kryteria wytrzymałości i estetyki. Na stoły składane L-100 udzielamy trzyletniej gwarancji producenta.

Stoły konferencyjne składane na kółkach

Wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem jest stół konferencyjny składany na kółkach. To idealny mebel dla firm, w których na co dzień nie ma potrzeby utrzymywania sali konferencyjnej, a spotkania w dużym gronie odbywają się rzadko. W ich produkcji zadbaliśmy o każdy detal – wliczając w to wytrzymałość samej konstrukcji, oraz doskonałą jakość blatów, gdyż te dwa czynniki świadczą najlepiej o użyteczności mebli biurowych.

Mobilny i składany stół konferencyjny pozwala stworzyć idealne miejsce do negocjacji biznesowych oraz cateringu w dowolnej przestrzeni, nie wymagając przy tym dużej powierzchni do magazynowania, a do ich przesunięcia wystarczy jedna osoba. Estetyczny wygląd i trwałość tych mebli budują pierwsze wrażenie o firmie, wpływając tym samym pozytywnie na przebieg rozmów handlowych.

Nasza oferta pozwala na pełne wyposażenie sali konferencyjnej i umeblowanie jej w spójnej stylistyce. Zapewniamy też Państwu jako producent, najwyższą jakość mebli przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wyróżnia nas nie tylko szeroka dostępność produktów, ale także sprawna realizacja zamówień. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertę stołów konferencyjnych Mextra.

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy stołów

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...