Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

WÓZKI DO STOŁÓW

Każdy hotel lub restauracja posiadająca nawet niewielką salkę i oferująca jej wynajem dla firm pod spotkania, bądź szkolenia, powinna wyposażyć się w wózek do stołów konferencyjnych. Pomaga on nie tylko w ich transporcie czy też odpowiednim przechowywaniu, ale jest używany wszędzie tam, gdzie stawiamy na szybką oraz sprawną organizację eventów i cenimy sobie wygodę użytkowania, połączoną z zachowaniem odpowiedniej ilości wolnego miejsca.

Wózki do stołów konferencyjnych pomagają w ich lepszym magazynowaniu, a także przewożeniu. Solidność wykonania oraz dostępna pojemność sprawia, że są one w stanie przetransportować jednorazowo od kilku (w umiejscowieniu pionowym) do nawet kilkunastu (w poziomie) sztuk tych stolików. Każdy z dostępnych modeli cechuje się pełną uniwersalnością, która pomaga w szybkim przemieszczeniu ich z miejsca na miejsce oraz wygodnym składowaniu na zapleczu, bądź wydzielonej do tego przestrzeni. Dodatkowo, jeśli nasz lokal wyposażony jest w wersje składane – wózek do stołów konferencyjnych jest w stanie przewieźć jeszcze większą ich ilość powodując oszczędność czasu, który pochłonęłoby manualne ich przenoszenie przez pracowników.

W zależności od wielkości sali, którą dysponujemy – warto wyposażyć się przynajmniej w jeden wózek do stołów konferencyjnych. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, świadczących i obsługujących spotkania firmowe w swojej restauracji czy hotelu (nawet jeśli stanowią one wąski segment ich oferty). Pojemne i wygodne w przechowywaniu oraz powodujące oszczędność czasu, zdecydowanie ułatwiają kwestie związane z logistyką przygotowania wynajętego pomieszczenia pod spotkanie biznesowe lub wigilię pracowniczą. Zależy Tobie na sprawnej organizacji każdego eventu? Napisz do nas i zamów wózki do stołów konferencyjnych, dzięki którym transport i składowanie mebli przed i po każdej uroczystości będzie szybkie, sprawne oraz bezproblemowe!

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy wózków

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...