Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Tekstylia bankietowe

Mextra oferuje wysokogatunkowe tekstylia bankietowe w postaci efektownych dodatków i zdobień stołów i krzeseł. Nasza oferta to elastyczne pokrowce, obrusy klasyczne na stoły koktajlowe oraz dekoracyjne skirtingi. To także dodatki bankietowe w postaci kokard, taśm i szamerunków do eleganckiego spinania pokrowców. Wszystkie produkty z tej kategorii wykonane są z należytą starannością z dbałością o mocny szew, efektowne marszczenia i dobór pięknych, a zarazem praktycznych tkanin.

Tekstylia bankietowe
OBRUSY KLASYCZNE

Oferujemy piękne, szykowne obrusy bankietowe szyte na zamówienie naszych Klientów. Do ich wykonania stosujemy starannie dobrane tkaniny wykorzystywane w gastronomii. To przede wszystkim płótno i poliester gwarantujące nie tylko piękny wygląd obrusów, ale i ich trwałość i wygodę użytkowania.

Wiele naszych produktów wykonanych jest z materiałów plamoodpornych lub pokrytych plamoodporną apreturą, a część z nich...

Tekstylia bankietowe
POKROWCE ELASTYCZNE NA STOŁY BANKIETOWE

Oferujemy piękne, wytrzymałe i praktyczne pokrowce na stoły bankietowe, dostępne w wielu rozmiarach, wzorach i wariantach kolorystycznych. Znacząco podnoszą estetykę sali i wyglądają wzorowo na stołach o różnych gabarytach i przeznaczeniu.

Pokrowiec od Mextra nie zapamiętuje zagnieceń i nie wymaga prasowania, wobec czego prezentuje się wzorowo natychmiast po nałożeniu go na mebel. Dzięki stopce ściągającej w...

Tekstylia bankietowe
POKROWCE NA KRZESŁA BANKIETOWE

W Mextra oferujemy piękne elastyczne i nierozciągliwe pokrowce na krzesła bankietowe, stanowiące idealne przybranie krzeseł na wszelkiego rodzaju uroczystości. Nadają się doskonale jako elementy wystroju sali podkreślające podniosły nastrój podczas bankietów, chrzcin, komunii, wesel czy styp.

Pokrowce na krzesła z naszej oferty to eleganckie i praktyczne dekoracje, które szyjemy na zamówienie...

DODATKI BANKIETOWE