Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Stoły Bankietowe 200 cm x 100 cm

Nasze stoły bankietowe 200x100 w niczym nie przypominają typowych mebli składanych. To produkty bardzo eleganckie, które wykorzystuje się nie tylko na co dzień, ale także przy najbardziej uroczystych okazjach – w tym, w czasie przyjęć weselnych. Staranne wykonanie oraz wysokiej klasy materiały i technologiczna precyzja systemu zamykania sprawiają, że są to meble najwyższej klasy.

Stół bankietowy 200x100 – ciekawa ekspozycja potraw i napojów

Stół bankietowy 200x100 cechuje większa szerokość blatu, niż w przypadku standardowych modeli. Sprawia to, że nadaje się on doskonale do ekspozycji potraw. Na szerokim blacie znajdzie się także miejsce na dekoracje. Zaleta ta czyni z niego idealny stół na bankiet – chętnie wybierany przez hotele, sale weselne i ośrodki organizujące konferencje, a także przez organizatorów imprez plenerowych. Nasze stoły bankietowe wyróżnia się przy tym:
  • brak widocznych elementów mechanicznych i konstrukcyjnych,
  • duże zróżnicowanie kolorów,
  • brak nieestetycznych elementów plastikowych,
  • łatwość dopasowania designu do innych mebli cateringowych,
  • stabilność, dzięki której potrawy i napoje prezentują się doskonale także na nierównych powierzchniach,
  • odporność zastosowanych materiałów, dzięki której estetyczny wygląd stołu jest trwały.
Wszystkie te zalety sprawiają, że stoły bankietowe Mextra to doskonały produkt dla hoteli, restauracji i firm cateringowych, którym zależy szczególnie na estetyce organizowanych imprez i zadowoleniu klientów.

Stoły bankietowe 200x100 – lekkość i wytrzymałość oraz opatentowany system składania stołu

Oferowane przez nas stoły bankietowe 200x100 wyróżnia przemyślana oraz dopracowana w każdym detalu konstrukcja. Ich składanie i rozkładanie jest bardzo szybkie, zaś po samym złożeniu elementy konstrukcyjne zajmują niewiele miejsca. Budowa stołu jest stabilna także dzięki rezygnacji z elementów plastikowych. W wielu modelach zastosowano opatentowany system Click-Clack, umożliwiający jego złożenie bez sprężyn. Mechanizm ten sprawia, że złożenie mebla nie wymaga użycia siły i jest łatwe oraz bardzo wygodne. Możliwe jest sztaplowanie do 25 sztuk stołów – dzięki ich lekkości, stoły bankietowe 200x100 cm można łatwo przewozić na przeznaczonych do tego wózkach. Nogi stołów posiadają stopki regulujące wysokość oraz zabezpieczenia, które ochraniają podłogi. Chronione przed uszkodzeniem są także brzegi i narożniki blatów (co sprawia, że blat jest bardzo trwały, a stół zachowuje doskonały wygląd przez wiele lat). Planują Państwo wystawne przyjęcie bankietowe? Z przyjemnością zadbamy o jego logistykę, dostarczając na nie nasze sztandarowe stoły bankietowe 200x100, dzięki którym będzie to na pewno udana uczta. Zapraszamy do kontaktu!

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...