Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

OBRUSY KLASYCZNE

Oferujemy piękne, szykowne obrusy bankietowe szyte na zamówienie naszych Klientów. Do ich wykonania stosujemy starannie dobrane tkaniny wykorzystywane w gastronomii. To przede wszystkim płótno i poliester gwarantujące nie tylko piękny wygląd obrusów, ale i ich trwałość i wygodę użytkowania.

Wiele naszych produktów wykonanych jest z materiałów plamoodpornych lub pokrytych plamoodporną apreturą, a część z nich nie zapamiętuje również zagnieceń. Dzięki temu nasze elastyczne obrusy bankietowe są wyjątkowo łatwe i oszczędne w czyszczeniu, prasowaniu i przechowywaniu.

Obrusy z naszej oferty to także efektowne zdobienia, dostosowane do różnych wymiarów blatów i wymagań estetycznych zamawiającego. Dostępne są w wariancie matowym lub z satynowym połyskiem, w wielu opcjach kolorystycznych i z subtelnymi wzorami. Cechują je też ponadczasowe kroje, zdobne szwy oraz eleganckie wykończenia.

Obrusy elastyczne na stoły z naszej oferty doskonale prezentują się podczas wszelkiego rodzaju uroczystości, wyglądając świeżo i elegancko i podkreślając rangę wydarzenia. Przystrojona nimi sala nabierze znacznie bardziej wytwornego charakteru i odświętnego nastroju.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz piękne i praktyczne obrusy, aby uświetnić bankiety i uroczystości tradycyjnym zdobieniem stołu.

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...