Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą krzeseł bankietowych, stołów bankietowych oraz tekstyliów.

Gwarantujemy stałą dostępność 11 modeli krzeseł oraz błyskawiczną realizację zamówień. Krzesła oferujemy w najlepszych cenach już od 39,9 netto. Na nasze produkty dajemy nawet 3 lata gwarancji. Zapewniamy dowóz zamówienia na terenie całej Europy własną flotą pojazdów.

Nowością w naszej ofercie są polskie krzesła bankietowe MAESTRO, produkowane przez nas w Polsce. W serii MAESTRO dajemy Państwu do wyboru 5 kształtów ram, ponad 600 polskich tapicerek i ponad 130 kolorów lakierów. Realizację zamówienia krzeseł  indywidualnie skonfigurowanych wykonujemy już w 30 dni!

Skonfiguruj swoje krzesła MAESTRO. 

Projektowane przez nas, firmę Mextra krzesła bankietowe, wyróżniają się solidnością i precyzją wykonania. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak wzmocniona rama krzesła bankietowego, wykonana z wytrzymałego profilu czy niedeformowalny wkład siedziska uformowany z pianki poliuretanowej z dodatkiem bakteriobójczego czynnika, są efektem pracy specjalistów firmy, zajmujących się ulepszaniem mebli bankietowych przystosowanych do "ciężkiego użytkowania". Proponowane przez Mextra rozwiązania wynikają z wieloletniego doświadczenia w kompleksowej obsłudze obiektów hotelowych i restauracyjnych na terenie Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, Szwecji, Danii, Włoch czy Litwy. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, by oferowane przez firmę meble bankietowe spełniały oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Na wszystkie krzesła bankietowe  Mextra Group posiada komplet atestów, gwarantujących najwyższą jakość produktu i trwałość w użytkowaniu.

Przygotowaliśmy dla Państwa film prezentujący nasze krzesła bankietowe:

Krzesła ALICANTE dostępne są w 3 liniach produktowych adresowanych do różnych grup odbiorców. STANDARD LINE to krzesła bankietowe i krzesła konferencyjne o stałej dostępności. Umożliwiamy Państwu stworzenie własnego modelu krzesła, dopasowując do własnych potrzeb jego kształt, kolor ramy lub rodzaj łatwozmywalnej tapicerki - jak zawsze najwyższej jakości. Uzupełnieniem oferty są zaprojektowane specjalnie do krzeseł bankietowych ALICANTE akcesoria użytkowe m.in wózki do przewożenia, łączniki czy dziecięce foteliki. Jesteśmy dla Państwa, dostarczamy świetne krzesła i trwałe zadowolenie.

                            

Nasze modele składanych stołów bankietowych dostępne są w dwóch kształtach – prostokątnym i okrągłym, o różnych wymiarach. Blaty wykonujemy każdorazowo pod zamówienie klienta, dobierając odpowiedni wymiar, kształt i kolor. Dzięki własnej stolarni każda płyta, z której wykonujemy stoły jest sprawdzana pod kątem jakości. Płyty, z których wykonujemy blaty są dwustronnie laminowane, a klienci mogą wybrać kolor laminatu z palety 120 dostępnych kolorów. Do podstawowych kolorów należą: biały, dąb sonoma, grusza polna, klon naturalny oraz orzech. Do Państwa wyboru pozostawiamy również grubość blatu.

Wszystkie nasze stoły bankietowe są przystosowane do sztaplowania. Jest to ich dodatkowy atut, który pozwala zminimalizować powierzchnię przechowywania do minimum. Stoły z linii standardowej i ekonomicznej można sztaplować nawet do 25 sztuk! W każdym z modeli zastosowano dodatkowe zabezpieczenia, które chronią zarówno blaty jak i podstawy przed uszkodzeniem podczas przechowywania w sztaplu. 

Skonfiguruj swoje stoły bankietowe. 

        

Przygotowaliśmy dla Państwa film prezentujący nasze stoły bankietowe:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dedykowanych tekstyliów bankietowych oraz wózków transportowych ułatwiających przewożenie mebli bankietowych!