Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

WÓZKI DO KRZESEŁ

Transport jak również przechowywanie krzeseł – szczególnie w okresie odbywających się wzmożonych uroczystości, stanowiło od zawsze spory problem dla dużych restauracji oraz hoteli. Dlatego też ich obowiązkowym wyposażeniem stały się z czasem wózki do krzeseł bankietowych, które pomagają organizatorom sprawnie uporać się logistycznie z przygotowaniem niejednej konferencji w swoim lokalu.

W chwilach, kiedy czas jest na wagę złota i pojedyncze ich noszenie przez całą salę odpada, powodując chaos oraz opóźnienia w sprawnej organizacji przyjęcia – wózek do krzeseł bankietowych przyśpieszy jego logistykę, zapewniając możliwość transportowania ich po kilka, a nawet kilkanaście sztuk jednocześnie przez jedną osobę (bez konieczności dźwigania). Ponadto, składowanie ich w pojedynkę byłoby nie tylko zbyt wolne, ale i niewygodne.

Wykorzystując wózki do krzeseł bankietowych, oszczędzamy – oprócz cennego czasu, także i siły naszych pracowników. Dzięki niewielkim gabarytom, zmieszczą się one bez większego problemu w każdej windzie – również w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na ich większy, kwadratowy model. Dają one możliwość zapakowania większe ilości krzeseł oraz mogą również służyć do przechowywania ich w magazynach. Wózek do krzeseł bankietowych odznacza się przy tym bardzo dobrą mobilnością i zwrotnością, dlatego łatwo jest się nimi poruszać (nawet przy większym obciążeniu).

Zapomnij o mozolnym przerzucaniu ręcznie każdego krzesła po skończonej imprezie i zapewnij sobie szybki oraz wygodny transport, a także wygodne ich przechowywanie. Wózki do krzeseł bankietowych to nie tylko oszczędność czasu, ale również usprawnienie logistyki przygotowywanych przez Ciebie uroczystości. Postaw na prostotę wykonywanych czynności i skontaktuj się z nami już dziś, aby wybrać sprawdzone rozwiązanie!

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...