Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

POKROWCE NA KRZESŁA BANKIETOWE

W Mextra oferujemy piękne elastyczne i nierozciągliwe pokrowce na krzesła bankietowe, stanowiące idealne przybranie krzeseł na wszelkiego rodzaju uroczystości. Nadają się doskonale jako elementy wystroju sali podkreślające podniosły nastrój podczas bankietów, chrzcin, komunii, wesel czy styp.

Pokrowce na krzesła z naszej oferty to eleganckie i praktyczne dekoracje, które szyjemy na zamówienie na wymiary danego mebla. Oferujemy szeroki wybór materiałów matowych i satynowych, zarówno gładkich, jak i z wytwornym wzorem, konfrafałdami lub efektownymi kokardami wiązanymi z tyłu oparcia.

Na uwagę zasługuje również jakość i praktyczność naszych pokrowców. Dzięki zastosowanym przez nas technologiom plamoodpornym i zapobiegającym zagnieceniom, produkty te są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i łatwe w prasowaniu i przechowywaniu. Znajdziesz tu też minimalistyczne pokrowce elastyczne z wzmocnionymi stopkami, które w ogóle nie wymagają prasowania. To ogromna oszczędność czasu, energii i pieniędzy oraz udana inwestycja w trwały produkt wielokrotnego użytku.

Sprawdź naszą ofertę i zamów już teraz piękne pokrowce na krzesła bankietowe w wybranym przez siebie kolorze i wzorze. Udekoruj salę i podkreśl wagę uroczystości przystrajając krzesła dowolnym z naszych dekoracyjnych pokrowców.

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...