Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Akcesoria do mebli bankietowych

Nasze akcesoria bankietowe i konferencyjne stanowią sprawdzone rozwiązania, które ułatwią Ci Twoją pracę, związaną z obsługą przyjęć i spotkań. Dadzą Tobie również możliwość modyfikacji wybranych produktów w zależności od własnych, indywidualnych potrzeb. Możemy wydzielić wśród nich zarówno akcesoria bankietowe – ułatwiające transport i przechowywanie oraz akcesoria konferencyjne, wykorzystywanie typowo do codziennego użytku. Pomagają one w bieżącej pracy przy obsłudze hotelowych a także restauracyjnych gości, pozwalając przy tym na znaczną oszczędność czasu. 

Akcesoria bankietowe

zapewniają też odpowiednio szybkie transportowanie i magazynowanie niezbędnego sprzętu, wykorzystywanego w przygotowywaniu przyjęć oraz innych uroczystości, odbywających się w naszym lokalu. Wykorzystujemy do tego m.in. wózki do przewożenia krzeseł jak również blatów. Atrakcyjne ceny którymi dysponujemy sprawiają, że są one chętnie nabywane przez Klientów jako uzupełnienie zamówienia, a ich stosunkowo nieduży koszt ma się nijak do ogromnych korzyści, jakie niesie za sobą ich posiadanie – zarówno dla zdrowia samych pracowników, jak i działania sali bankietowej. 

Akcesoria konferencyjne

są częstym wyposażeniem szczególnie większych ośrodków, w których transport dużej ilości stołów oraz krzeseł jest codziennością. Zapewniają także wygodę w przechowywaniu oraz usprawniają samą organizację pracy w lokalu. Należą do nich chociażby pokrowce czy obrusy, dzięki którym znacznie łatwiej utrzymać jest krzesła oraz stoły w czystości. Ich kolorystyka ułatwia również stylizację samej sali, w której odbywa się dana uroczystość – białe sprawdzają się jako świetna ozdoba uroczystości ślubnych, zaś stonowane mogą być świetnym pomysłem na przygotowanie wystroju pod imprezę firmową. Wykorzystanie dodatkowo podłokietników wzmocni też komfort zaproszonych na przyjęcie gości.  

Innym ciekawym rozwiązaniem jeśli chodzi o akcesoria konferencyjne, są specjalne łączniki do krzeseł oraz stołów, dzięki którym można złączyć je razem ustawiając w jednym rzędzie. Zastosowanie takiego dodatku może zapewnić ochronę przed nieszczęśliwym wypadkiem i zapobiegnie samodzielnemu ich rozsunięciu się. Widać zatem, że wykorzystując umiejętnie niedrogie akcesoria bankietowe, jesteśmy w stanie wspomóc pracę każdego hotelu i restauracji. Ty także chciałbyś polepszyć warunki w jakich przyjmujesz swoich gości? Zainwestuj w nowoczesne akcesoria bankietowe i konferencyjne – zadzwoń do nas i dołącz do grona zadowolonych Klientów, którym udało się podnieść komfort obsługi Klientów oraz wykonywania pracowniczych obowiązków.