Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
maestro-logo.jpg
www.c.mextra.pl
Polskie Krzesła Bankietowe

Krzesła bankietowe MAESTRO to jedyna w Polsce możliwość własnej konfiguracji. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy jedyny w Polsce konfigurator krzeseł bankietowych, dzięki któremu możecie Państwo wybrać zarówno materiał ramy, kształt krzesła, kolor i tkaninę tapicerki, kolor ramy ale również dodatki i niestandardowe wykończenie. Już w pięciu krokach możecie Państwo stworzyć idealne krzesło dla konkretnego wnętrza. Z uwagi na zastosowanie własnej, krajowej produkcji i najwyższej jakości komponentów krzesła bankietowe MAESTRO to synonim wysokiej jakości.
mc-logo.jpg
https://meblecateringowe.pl/
Największy magazyn mebli
cateringowych LIFETIME w Europie

Meblecateringowe.pl to kolejna marka firmy MEXTRA. W swojej ofercie posiada produkty znanej amerykańskiej firmy LIFETIME, której MEXTRA jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Oferowane krzesła i stoły cateringowe to produkty o niezwykłej wytrzymałości i jakości wykonania, czego potwierdzeniem jest gwarancja udzielana aż na 10 lat.
StolySkladane1.png
www.stolyskladane.pl
Producent stołów składanych

Stolyskladane.pl to marka, która w całości została poświęcona asortymentowi składanych stołów bankietowych oraz konferencyjnych. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór stołów w różnych wymiarach, z zastosowaniem różnych podstaw oraz możliwości wykończenia blatu. Stolyskladane.pl to miejsce, w którym znajdziecie Państwo wyczerpujące informacje na temat cech praktycznych i jakościowych naszych produktów.
TaniBankiet1-e1441807471758.png
https://www.tanibankiet.pl/
Najtańsze meble bankietowe w Polsce

Marka TaniBankiet.pl to oferta zawierająca najtańsze rozwiązania bankietowe dostępne na rynku. Są to krzesła bankietowe HERMAN, stoły bankietowe DORA dostępne w dwóch kształtach oraz dedykowane im tekstylia bankietowe – pokrowce na krzesła oraz klasyczne obrusy bankietowe.