Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Stoły składane

Stoły bankietowe składane

Stworzone głównie z myślą o wyposażeniu firm zajmujących się szeroko pojętą organizacją imprez, stoły bankietowe składane oferują możliwość urządzenia nie tylko wystawnej uroczystości na Sali znajdującej się wewnątrz budynku, ale również zewnętrznego eventu plenerowego na świeżym powietrzu. Zaletą tego typu mebli jest niewątpliwie ich wytrzymałość i odporność na złe warunki atmosferyczne oraz duża mobilność, jaką daje im możliwość szybkiego złożenia i rozłożenia. Dzięki temu stoliki bankietowe składane są dużo łatwiejsze w transporcie i wygodniejsze w późniejszym przechowywaniu od standardowych modeli stołów.

Stoły bankietowe okrągłe składane i inne rodzaje

Stoły bankietowe składane produkowane są w różnych rozmiarach, aby sprostać oczekiwaniom każdego kontrahenta. Wśród wielu dostępnych na rynku modeli – charakteryzujących się m.in. rozmaitymi kolorami, jednym z najpopularniejszych produktów ze względu na swój kształt, jest stół bankietowy okrągły składany. Możemy spotkać także warianty o prostokątnej lub kwadratowej budowie blatu, które z powodzeniem wykorzystamy również podczas organizowanych przez nas imprez, festynów, czy innych biznesowych spotkań. W jaki jeszcze sposób możemy zagospodarować stoły bankietowe okrągłe składane i dlaczego produkty te cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem?

Coraz częściej używa się ich również do zajęć dydaktycznych i różnego rodzaju szkoleń, a nawet można je spotkać w przydomowych ogrodach. Nie rzadko wchodzą także w skład wyposażenia ogródków piwnych, usytuowanych przy mniejszych lokalach gastronomicznych. Szeroka gama zastosowań wynika z faktu dużej ilości zalet, jakie posiadają stoły bankietowe składane – wszystko za sprawą nie tylko oszczędności czasu (jego rozkładanie, a w razie konieczności szybkie złożenie i schowanie zajmuje moment) i miejsca magazynowego (dzięki mniejszym gabarytom, jego przechowanie nie wymaga dużej powierzchni), ale także bezpiecznego transportu i wygody z ich użytkowania.

Stoły bankietowe składane – producent Mextra

Jeśli chcesz zakupić najwyższej jakości stoły bankietowe składane, producent Mextra ma w swojej ofercie wszystko czego potrzebujesz. Jesteśmy aktualnie najpopularniejszych dostawcą tego rodzaju produktów nie tylko w Polsce, ale i dla znacznej części europejskiego rynku. Specjalizujemy się w meblach, przeznaczonych właśnie dla branży bankietowo-konferencyjnej, dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą liczyć Państwo na gwarancję nie tylko wytrzymałości sprzedawanego asortymentu, ale również zadowolenia z wybrania oferty firmy z wieloletnim doświadczeniem w realizacji zamówień na stoły bankietowe składane. Producent Mextra to pewność, że zakupiony towar zostanie wytworzony z najbardziej jakościowych materiałów dostępnych na rynku, a cały proces logistyczny Państwa zlecenia przebiegnie sprawnie i bezproblemowo – na czele z szybkim dostarczeniem przesyłki pod drzwi Waszego biura. 

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...