Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Stoły składane

Stworzone głównie z myślą o wyposażeniu firm zajmujących się szeroko pojętą organizacją imprez, stoły bankietowe składane oferują możliwość urządzenia nie tylko wystawnej uroczystości na Sali znajdującej się wewnątrz budynku, ale również zewnętrznego eventu plenerowego na świeżym powietrzu. Zaletą tego typu mebli jest niewątpliwie ich wytrzymałość i odporność na złe warunki atmosferyczne oraz duża mobilność, jaką daje im możliwość szybkiego złożenia i rozłożenia. Dzięki temu stoliki bankietowe składane są dużo łatwiejsze w transporcie i wygodniejsze w późniejszym przechowywaniu od standardowych modeli stołów.

Stoły składane bankietowe

Przeznaczenie stołów składanych bankietowych jest bardzo uniwersalne, nadają się one bowiem na niemal każdą okazję. Można je wykorzystać zarówno na te bardziej oficjalne, jak i mniej uroczyste okoliczności. Nie sposób nie zauważyć ich praktycznego zastosowania w wielu przypadkach, co czyni je tak atrakcyjnym i zarazem pożądanym towarem przez wielu zainteresowanych. Oczywiście na tym nie koniec, ponieważ oferta jest w dużym stopniu rozbudowana i nie ogranicza się wyłącznie do jednego typu. Pomijając fakt, iż każdy ze stołów ma możliwość składania, to meble te mogą wyróżniać się jeszcze interesującym wyglądem.

Dokładniej mówiąc, chodzi tutaj o nic innego jak możliwość zamówienia stołów o różnych kształtach czy rozmiarach. Wiele osób decyduje się na standardowe i doskonale wszystkim znane stoły prostokątne, które dopasują się do każdych okoliczności. Jeżeli oczekujemy czegoś bardziej ekskluzywnego, dobrym rozwiązaniem mogą okazać się stoły w wersji okrągłej. Tak więc stoły składane bankietowe dają nam możliwość wyboru i dopasowania do naszych indywidualnych potrzeb, co jest niezwykle ważne, gdyż pozwala nam to jeszcze bardziej spersonalizować charakter lokalu czy wydarzenia.

Stoły składane bankietowe – cena

Mimo iż stoły składane bankietowe są wykonywane z bardzo lekkich i jednocześnie wytrzymałych materiałów, kwestia ceny nie jest taka oczywista. Na jej ostateczną wartość wpływa wiele szczegółów oraz możliwości, jakie oferują nam stoły składane. Cena może być więc uzależniona od wielu czynników. Pierwszym z nich jak można łatwo się domyślić, jest właśnie możliwość ich łatwego składania i rozkładania. Wygląd również musi zostać odpowiednio dostosowany do sytuacji, w jakich będą wykorzystywane - mowa tutaj o kształcie i rozmiarze stołów, a więc to wszystko wpływa na ostateczną cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić.

Reasumując, koszt tego typu stoły oscyluje w okolicach 400-500 złotych za jedną sztukę. Kupując stoły bankietowe, warto także zapoznać się wcześniej z opiniami na ich temat, aby mieć pewność, że otrzymamy produkt zrobiony z najwyższej jakości materiałów. Warto wiedzieć, że kupując je hurtowo za pośrednictwem naszej strony, mogą liczyć Państwo na indywidualną i atrakcyjną stawkę, co z pewnością będzie świetnym rozwiązaniem.

Stoły bankietowe okrągłe - składane

Stoły bankietowe składane produkowane są w różnych rozmiarach, aby sprostać oczekiwaniom każdego kontrahenta. Wśród wielu dostępnych na rynku modeli – charakteryzujących się m.in. rozmaitymi kolorami, jednym z najpopularniejszych produktów ze względu na swój kształt, jest stół bankietowy okrągły składany. Możemy spotkać także warianty o prostokątnej lub kwadratowej budowie blatu, które z powodzeniem wykorzystamy również podczas organizowanych przez nas imprez, festynów, czy innych biznesowych spotkań. W jaki jeszcze sposób możemy zagospodarować stoły bankietowe okrągłe składane i dlaczego produkty te cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem?

Coraz częściej używa się ich również do zajęć dydaktycznych i różnego rodzaju szkoleń, a nawet można je spotkać w przydomowych ogrodach. Nie rzadko wchodzą także w skład wyposażenia ogródków piwnych, usytuowanych przy mniejszych lokalach gastronomicznych. Szeroka gama zastosowań wynika z faktu dużej ilości zalet, jakie posiadają stoły bankietowe składane – wszystko za sprawą nie tylko oszczędności czasu (jego rozkładanie, a w razie konieczności szybkie złożenie i schowanie zajmuje moment) i miejsca magazynowego (dzięki mniejszym gabarytom, jego przechowanie nie wymaga dużej powierzchni), ale także bezpiecznego transportu i wygody z ich użytkowania.

Stoły składane bankietowe – rozkładane

Bez wątpienia najważniejszą zaletą stołów bankietowych jest łatwość ich modyfikacji. Dokładniej mówiąc, chodzi tutaj o możliwość ich rozkładania oraz składania w dowolnej chwili. Oczywiście zagłębiając się w szczegóły techniczne, posiadają one odpowiednie zabezpieczenia chroniące przed samowolnym składaniem w najmniej oczekiwanym momencie. Taka opcja jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy konieczny jest ich transport z jednego miejsca do drugiego. Wówczas nie zajmują tak dużej powierzchni i mogą zostać w łatwy sposób przetransportowane, a następnie wniesione na salę bankietową i tam powtórnie rozłożone.

Zostały wykonane z dobrych materiałów pod względem jakości, co oznacza, że pozostaną w nienaruszonym stanie przez długie lata, a ruchome elementy nie doznają w szybkim tempie zbędnych awarii, jak ma to miejsce w wielu przypadkach. Tym sposobem nasze pieniądze będą zainwestowane w naprawdę porządne stoły, które będą nam z powodzeniem służyły podczas różnego rodzaju bankietów czy innych towarzyszących okoliczności.

Stoły bankietowe składane – producent Mextra

Chcąc cieszyć się najwyższą jakością zakupionych przedmiotów oraz mieć gwarancję jakości, warto zwrócić uwagę na wiarygodnego producenta mebli, jakim jest Mextra Group. W naszym zakresie leży zapewnienie Państwu kupna odpowiedniej jakości mebli, jakimi będą w tym przypadku stoły bankietowe składane. Podchodzimy rzetelnie do potrzeb każdego Klienta, dzięki czemu inwestuje on swoje pieniądze w nasze produkty bez zbędnego ryzyka. Spoglądając na opinie osób, które już wcześniej skorzystały z oferty Mextra , można w łatwy sposób wyciągnąć wnioski pomagające podjąć decyzje o zakupie towaru sygnowanego naszym logo.

Jeśli chcesz zakupić najwyższej jakości stoły bankietowe składane, producent Mextra ma w swojej ofercie wszystko czego potrzebujesz. Jesteśmy aktualnie najpopularniejszych dostawcą tego rodzaju produktów nie tylko w Polsce, ale i dla znacznej części europejskiego rynku. Specjalizujemy się w meblach, przeznaczonych właśnie dla branży bankietowo-konferencyjnej, dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą liczyć Państwo na gwarancję nie tylko wytrzymałości sprzedawanego asortymentu, ale również zadowolenia z wybrania oferty firmy z wieloletnim doświadczeniem w realizacji zamówień na stoły bankietowe składane. Producent Mextra to pewność, że zakupiony towar zostanie wytworzony z najbardziej jakościowych materiałów dostępnych na rynku, a cały proces logistyczny Państwa zlecenia przebiegnie sprawnie i bezproblemowo – na czele z szybkim dostarczeniem przesyłki pod drzwi Waszego biura.

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...