Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Stoły Bankietowe 240 cm długości

Znajdujące się w ofercie Mextra stoły bankietowe o długości 240 cm należą do największych tego rodzaju mebli składanych na rynku. Mimo swoich sporych rozmiarów – można je łatwo i wygodnie składać, sztaplować (układać jedne na drugich) oraz magazynować. Pozwalają także na urządzenie dużego bankietu lub imprezy z cateringiem na świeżym powietrzu. Ułatwia to także ich elegancka i prosta, klasyczna forma.

Stół bankietowy składany 240 cm – dla gastronomii i do użytku domowego

Nasze meble bankietowe zostały zaprojektowane są nie tylko z myślą o tym, by doskonale prezentowały się w czasie bankietów, konferencji, eventów i eleganckich przyjęć ogrodowych. Równie istotne są dla nas ich doskonałe parametry techniczne:

  • możliwość sztaplowania do 25 sztuk stołów – powodująca znaczna oszczędność powierzchni magazynowej,
  • opatentowany i unikalny system składania – umożliwiający składanie stołu bez użycia siły,
  • lekkość i poręczność - pomimo dużych gabarytów,
  • odporność na działanie gorąca, wilgoci i czynników atmosferycznych,
  • wieloletni okres gwarancji.

Blat jest odporny na działanie wody, wysokich temperatur i promieniowania UV. Sprawia to, że stół bankietowy składany 240 cm można stosować z powodzeniem także w ogrodach. Produkty te są doskonale przystosowane do podawania dużych ilości gorących posiłków. Solidna konstrukcja składanych nóg oraz wytrzymały blat pozwalają na bardzo duży udźwig – można umieścić na nim produkty o wadze do 800 kilogramów. Stół jest jednak bardzo lekki, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Istotna jest także sama jego wielkość: stół bankietowy składany 240 może pomieścić naraz nawet dziesięć osób!

Stół bankietowy 240 cm – elegancka forma i praktyczność oraz doskonałe wykonanie

Lekkie, składane stoły bankietowe 240 cechuje praktyczność oraz nowoczesny i uniwersalny design. Dzięki swojej prostej elegancji sprawdzą się w każdym wnętrzu: pasują zarówno do pomieszczeń w stylu minimalistycznym, jak również do klasycznych i bogato dekorowanych wnętrz (np. sal weselnych). Blaty dostępne są w wielu rodzajach wykończenia – w kolorach drewna (buk, dąb, olcha, grusza, orzech) lub w uniwersalnej bieli. Stół bankietowy 240 cm wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość. Nie ma w nim żadnych elementów plastikowych, obrzeża blatu spajane są natomiast za pomocą sterowanych cyfrowo maszyn. Sprawia to, że produkt ten nawet po upływie lat nadal wygląda idealnie. Mebel zaprojektowany został do użytku komercyjnego, ale sprawdzi się również w domach, na tarasach i w ogrodach. Jeśli szykują Państwo imprezę okolicznościową na większą ilość gości – warto zaopatrzyć się właśnie w ten model. Jako producent stołów bankietowych, posiadamy go w swojej ofercie w kilku wariantach. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą propozycją!

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...