Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

POKROWCE ELASTYCZNE NA STOŁY BANKIETOWE

Oferujemy piękne, wytrzymałe i praktyczne pokrowce na stoły bankietowe, dostępne w wielu rozmiarach, wzorach i wariantach kolorystycznych. Znacząco podnoszą estetykę sali i wyglądają wzorowo na stołach o różnych gabarytach i przeznaczeniu.

Pokrowiec od Mextra nie zapamiętuje zagnieceń i nie wymaga prasowania, wobec czego prezentuje się wzorowo natychmiast po nałożeniu go na mebel. Dzięki stopce ściągającej w swojej dolnej części nie zsuwa się ze stołu, zaś jego matowy nieprześwitujący materiał doskonale zakrywa mebel.

Pokrowiec elastyczny na stół z naszej oferty dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, od klasycznych bieli i czerni, przez szarość i granat, aż po uroczystą czerwień czy chabrowy błękit. Jedną z jego zalet jest fakt, że pozwala na zastosowanie niestandardowych rozwiązań, takich jak na przykład podświetlenie LED. Pokrowce z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości tkanin, z najwyższą starannością na każdym etapie swej produkcji i objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Sprawdź naszą ofertę. Wybierz piękny i praktyczny pokrowiec na stół bankietowy, który doda sali bardziej reprezentacyjnego charakteru i podkreśli charakter uroczystości.

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy pokrowców

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...