Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

Stoły cateringowe

Stoły bankietowe cateringowe z naszej oferty to idealne rozwiązanie dla klientów z branży HoReCa, którzy organizują przyjęcia zarówno w budynku jak i na świeżym powietrzu. Wszystko dzięki specjalnym blatom, które są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć i promieniowanie UV. Blaty nie tylko są odporne na odbarwienia i pęcznienie pod wpływem wody - dzięki specjalnej konstrukcji ramy są one również bardzo trwałe, a ich udźwig to nawet 800kg! Dzięki składanej podstawie i możliwości sztaplowania, są one praktycznym rozwiązaniem.  

Stół bankietowy-cateringowy

Organizacja bankietu to przedsięwzięcie, które wymaga od nas sporego wysiłku. Należy dobrze przemyśleć każdy element, by nic nie było w stanie nas zaskoczyć w trakcie samego wydarzenia. Poza doborem sali czy cateringu równie ważne jest wybranie odpowiednich mebli. Dlaczego ma to takie znaczenie? Ponieważ goście prawdopodobnie spędzą na uroczystości długie godziny, dlatego powinniśmy zagwarantować im najwyższy komfort. Z pomocą przyjdą nam właśnie dobre stoły bankietowe cateringowe. Przy ich wyborze należy zwrócić uwagę na kilka aspektów, które w późniejszym czasie mogą przełożyć się na naszą wygodę. Jakimi cechami więc powinien odznaczać się dobry stół bankietowy cateringowy?

Przede wszystkim warto wybierać wysokiej jakości tworzywa. Oczywiście w przypadku zakupu tak dużej ilości mebli, cena dla wielu osób również ma znaczenie, jednak nie powinna być jedynym wyznacznikiem. Kupując podejrzanie tanie meble, możemy trafić na wadliwe modele lub takie, które nie przetrwają nawet roku użytkowania, a nie o to przecież nam chodzi. Ze względu na specyfikację tego typu wydarzeń i dużą intensywność użytkowania, stoły bankietowe powinny wyróżniać się ogromną trwałością i solidnością wykonania.

Stoły bankietowo-cateringowe – składane

Kupując stoły bankietowe cateringowe, powinniśmy zwrócić uwagę na jeszcze jedną opcję, która wpłynie na nasz komfort, jako organizatorów wydarzenia, a mianowicie na możliwość składania mebla. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ znacząco uprości nam to wszelkie kwestie związane z transportowaniem stołów, a także z ich przechowywaniem w momencie, gdy akurat nie są nam potrzebne.

Stoły bankietowo-cateringowe składane montuje się w wyjątkowo prosty sposób i równie szybko się je rozkłada. Stanowi to więc doskonałe rozwiązanie dla miejsc, w których organizuje się różnego rodzaju wydarzenia dla zróżnicowanej liczby uczestników. Dzięki czemu meble możemy mieć zawsze w zapasie na magazynie i nie przejmować się, że zabraknie dla kogoś miejsca. Jednocześnie nie będzie to dla nas w żadnym stopniu problematyczne, gdyż złożone stoły zajmują naprawdę niewielką powierzchnię. Jeżeli myślisz o zakupie mebli cateringowych to możliwość ich składania, z pewnością jest kwestią, o której nie powinieneś zapominać.

Stoły bankietowo-cateringowe – ogrodowe

Warto mieć świadomość, że stołów tego typu używa się nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak sale czy hale namiotowe, ale także na zewnątrz. W ostatnich latach coraz bardziej wzrasta popularność imprez plenerowych, stąd też dobrze jest być przygotowanym również na tego typu wydarzenia, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Najczęściej w plenerze organizowane są wesela, ale nie brakuje także przyjęć z innych okazji, a nawet różnego rodzaju imprez firmowych.

Istotny element tych uroczystości stanowią oczywiście stoły bankietowe-cateringowe ogrodowe, gdyż goście mogą chodzić od jednego stołu do drugiego, degustując wybrane potrawy, a także swobodnie przy nich stanąć bądź zasiąść i oddać się rozmowie z innymi uczestnikami wydarzenia. W związku z tym, że tego typu stoły są intensywnie użytkowanie, a ponadto są narażone na czynniki zewnętrzne takie jak deszcz, powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na zniszczenia.

Dlatego kupując stoły bankietowe cateringowe, nie powinniśmy podejmować decyzji pochopnie. Należy postawić na meble od sprawdzonego producenta, który zaoferuje nam solidność wykonania, będącą gwarancją najwyższej jakości, dzięki czemu stoły posłużą nam na długie lata. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, koniecznie się z nami skontaktuj, a nasi pracownicy chętnie udzielą Ci wszelkich informacji.

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy stołów

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...