Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

MAESTRO Aluminiowe

Krzesła bankietowe

W naszej firmie oferujemy możliwość zamówienia oryginalnych krzeseł bankietowych Maestro tworzonych w oparciu o indywidualną konfigurację ich parametrów przez Klienta. Możesz samodzielnie zaprojektować idealne krzesła bankietowe, wybierając dowolny materiał ramy i tapicerki, ich kolory oraz kształt krzesła z wariantów dostępnych w ofercie. Do wyboru jest aż 600 różnych tapicerek i ponad 130 kolorów ram, a także wiele opcji niestandardowych wykończeń pozwalających stworzyć unikalny model do danego lokalu.

W naszej firmie oferujemy możliwość zamówienia oryginalnych krzeseł bankietowych Maestro tworzonych w oparciu o indywidualną konfigurację ich parametrów przez Klienta. Możesz samodzielnie zaprojektować idealne krzesła bankietowe, wybierając dowolny materiał ramy i tapicerki, ich kolory oraz kształt krzesła z wariantów dostępnych w ofercie. Do wyboru jest aż 600 różnych tapicerek i ponad 130 kolorów ram, a także wiele opcji niestandardowych wykończeń pozwalających stworzyć unikalny model do danego lokalu.

Krzesła bankietowe aluminiowe Maestro wyróżnia klasyczny charakter, piękno i wygoda. Tworzą je profilowane siedziska, wygodne oparcia i miękkie wypełnienia przyjemnych w dotyku tapicerek. Zbudowane z aluminium ramy gwarantują stabilność i wytrzymałość krzesła, a także jego lekkość. Ponadto poręczne uchwyty u szczytu oparcia zwiększają wygodę użytkownika przy odsuwaniu krzesła.

Przed rozpoczęciem produkcji krzeseł wysyłamy Klientom próbki wybranych przez nich materiałów i kolorów, aby mogli ocenić ich wygląd na żywo, w oświetleniu swojego lokalu. Wszystkie nasze wyroby objęte są kilkuletnią gwarancją, a ich trwałość i stabilna konstrukcja zapewnia wieloletnie użytkowanie.

Sprawdź przykładowe modele krzeseł z naszej oferty i skonfiguruj własne krzesła bankietowe Maestro, by zadbać o wygodę gości i odpowiedni wystrój sali.

Nasze krzesła bankietowe przystosowane są do ciężkiego użytkowania bankietowego. Potwierdzeniem jest certyfikat, który potwierdza ich najwyższą jakość w zakresie wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. Na podstawie przeprowadzonych badań stoły spełniły normy:

         

PN-EN 15373:2010 - wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo

PN-EN 1022:2007 - oznaczanie stateczności; meble do siedzenia

PN-EN 16139:2013 - wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...