Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

LINIA EKONOMICZNA

Stoły bankietowe

Linia ekonomiczna to linia oparta na sprawdzonym systemie sprężynowym. Jest to metoda rozkładania i składania najczęściej stosowana w stołach bankietowych. Dzięki zastosowaniu sprężyn o dużej wytrzymałości i odpowiednim ich rozmieszczeniu stoły zachowują swoje właściwości przez bardzo długi czas. Linia ekonomiczna jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. Nasze modele składanych stołów bankietowych dostępne są w dwóch kształtach – prostokątnym i okrągłym, o różnych wymiarach. Blaty wykonujemy każdorazowo pod zamówienie klienta, dobierając odpowiedni wymiar, kształt i kolor. Dzięki własnej stolarni każda płyta, z której wykonujemy stoły jest sprawdzana pod kątem jakości. Płyty, z których wykonujemy blaty są dwustronnie laminowane, a klienci mogą wybrać kolor laminatu z palety 120 dostępnych kolorów. Do podstawowych kolorów należą: biały, dąb sonoma, grusza polna, klon naturalny oraz orzech. Do Państwa wyboru pozostawiamy również grubość blatu.

Linia ekonomiczna to linia oparta na sprawdzonym systemie sprężynowym. Jest to metoda rozkładania i składania najczęściej stosowana w stołach bankietowych. Dzięki zastosowaniu sprężyn o dużej wytrzymałości i odpowiednim ich rozmieszczeniu stoły zachowują swoje właściwości przez bardzo długi czas. Linia ekonomiczna jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. 

Nasze stoły bankietowe przystosowane są do ciężkiego użytkowania bankietowego. Potwierdzeniem jest certyfikat, który potwierdza ich najwyższą jakość w zakresie wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. Na podstawie przeprowadzonych badań stoły spełniły normę:

                       
PN-EN 16139:2013 - wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy stołów

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...