Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

STOŁY KONFERENCYJNE

Stoły bankietowe

Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne od producenta Mextra to wysokiej klasy meble stworzone z myślą o potrzebach organizatorów i uczestników wszelkiego rodzaju konferencji. Przeznaczone do sal konferencyjnych, znajdujących się w firmach, oparte są na metalowej konstrukcji, które wytrzymują duże obciążenia pod naciskiem specjalistycznego sprzętu czy materiałów edukacyjnych. Szeroki asortyment oferowanych przez nas produktów, umożliwia dopasowanie mebli do zróżnicowanych oczekiwań.

Stoły konferencyjne od producenta Mextra to wysokiej klasy meble stworzone z myślą o potrzebach organizatorów i uczestników wszelkiego rodzaju konferencji. To piękne stoły oparte na metalowej konstrukcji, które wytrzymują duże obciążenia pod naciskiem specjalistycznego sprzętu czy materiałów edukacyjnych.

Stoły konferencyjne – oferta Mextra Group

Oferujemy Państwu stoły konferencyjne składane, które są wyjątkowo wygodne w transporcie, magazynowaniu i przemieszczaniu po sali szkoleniowej. W ich produkcji nie stosujemy plastikowych elementów, dzięki czemu redukujemy ryzyko ich pęknięcia i gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa ich użytkowania.

Sztandarowym produktem z tej kategorii jest podłużny, wąski stół konferencyjny L-100. Jest to stół typu ławka konferencyjna, który można z łatwością dostawiać do innych stołów, zwiększając powierzchnię blatu. Ponadto oferujemy również półokrągły stół L-120 oraz szersze prostokątne ławki i stabilne stoły w wielu wariantach kolorystycznych.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz stoły konferencyjne, które będą stanowić doskonałe i wygodne wyposażenie Twojej sali szkoleniowej. Oferujemy szeroką gamę stołów konferencyjnych przystosowanych do intensywnego użytkowania w salach szkoleniowych. Nasza oferta zawiera kilka sprawdzonych modeli stołów, dostępnych w wielu wymiarach i kolorach blatów. Czołowym produktem tej kategorii są stoły składane L-100, które dzięki opatentowanemu systemowi składania, spełniają wszelkie kryteria wytrzymałości i estetyki. Na stoły składane L-100 udzielamy trzyletniej gwarancji producenta.

Stoły konferencyjne składane na kółkach

Wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem jest stół konferencyjny składany na kółkach. To idealny mebel dla firm, w których na co dzień nie ma potrzeby utrzymywania sali konferencyjnej, a spotkania w dużym gronie odbywają się rzadko. W ich produkcji zadbaliśmy o każdy detal – wliczając w to wytrzymałość samej konstrukcji, oraz doskonałą jakość blatów, gdyż te dwa czynniki świadczą najlepiej o użyteczności mebli biurowych.

Mobilny i składany stół konferencyjny pozwala stworzyć idealne miejsce do negocjacji biznesowych oraz cateringu w dowolnej przestrzeni, nie wymagając przy tym dużej powierzchni do magazynowania, a do ich przesunięcia wystarczy jedna osoba. Estetyczny wygląd i trwałość tych mebli budują pierwsze wrażenie o firmie, wpływając tym samym pozytywnie na przebieg rozmów handlowych.

Nasza oferta pozwala na pełne wyposażenie sali konferencyjnej i umeblowanie jej w spójnej stylistyce. Zapewniamy też Państwu jako producent, najwyższą jakość mebli przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wyróżnia nas nie tylko szeroka dostępność produktów, ale także sprawna realizacja zamówień. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertę stołów konferencyjnych Mextra.

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...