Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz

MEBLE DREWNIANE

Krzesła i stoły drewniane z naszej oferty to meble produkowane w Polsce. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy możliwość wyboru kolorystyki podstawy oraz tapicerki. Meble drewniane to idealne rozwiązanie dla obiektów hotelowych i restauracyjnych, ponieważ dzięki zastosowanej technologii meble te są przeznaczone do intensywnego użytkowania. Stoły drewniane wykonane są z litego drewna bukowego, które wzmocnione zostało metalowymi okuciami łączyczymi szkielet stołu. Oferujemy stoły w różnych wymiarach oraz wybarwieniach drewna.

Meble drewniane to produkty do własnej konfiguracji. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym. 

MEBLE DREWNIANE
KRZESŁA DREWNIANE

Wyprodukowane w Polsce krzesła drewniane przeznaczone do hoteli i restauracji. Ich specjalnie wzmocniona konstrukcja z drewna bukowego pozwala użytkować je przez długi czas bez żadnych uszkodzeń. Dla naszych krzeseł dostępna jest szeroka gama lakierowania oraz duży wybór tkanin syntetycznych i naturalnych w różnych kolorach.

MEBLE DREWNIANE
STOŁY DREWNIANE

Oferowane stoły posiadają konstrukcję wzmocnioną, co gwarantuje ich stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie nasze stoły drewniane zostały wyprodukowane w Polsce.

Stoły drewniane wykonane są z litego drewna bukowego, które wzmocnione zostało metalowymi okuciami łączyczymi szkielet stołu.

Stoły poza bardzo dobrymi parametrami technicznymi odznaczają się uniwersalnym wzornictwem, odpowiednim do większości wnętrz. Oferujemy stoły w różnych wymiarach...

Nasi specjaliści

Dominika
Ania
Jarosław

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy stołów

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...