Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Krzesła bankietowe
MAESTRO M04S

MAESTRO M04S

    '

Minimalna ilość zamówienia wynosi 30.

Koszt dostawy poznasz w koszyku
youtube-product
Krzesła bankietowe MAESTRO  w wersji stalowej to jedyna w Polsce możliwość własnej konfiguracji. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy jedyny w Polsce konfigurator krzeseł bankietowych, dzięki któremu możecie Państwo wybrać zarówno materiał ramy, kształt krzesła, kolor i tkaninę tapicerki, kolor ramy ale również dodatki i niestandardowe wykończenie. 
MAESTRO M04S
search
  • MAESTRO M04S
  • MAESTRO M04S
  • MAESTRO M04S

Opis

Już w pięciu krokach możecie Państwo stworzyć idealne krzesło dla konkretnego wnętrza. Z uwagi na zastosowanie własnej, krajowej produkcji i najwyższej jakości komponentów krzesła bankietowe MAESTRO to synonim wysokiej jakości, co bezpośrednio wpływa na ich trwałość i wygląd. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, objęliśmy krzesła MAESTRO 4-letnią gwarancją producenta. Produkcja prowadzona na miejscu zajmuje jedynie 30 dni, a cały proces przebiega na podstawie otrzymanej od Państwa konfiguracji.  Oznacza to, że już po 30 dniach od złożenia zamówienia możecie Państwo cieszyć się swoimi niepowtarzalnymi krzesłami. Klientom zainteresowanym zakupem krzeseł MAESTRO umożliwiamy również zamówienie próbek tkanin i kolorystyki ram, tak aby ocenić na żywo jakość ich wykonania. Trwałość tapicerek użytych do produkcji tych krzeseł wynosi nawet 100 000 cykli ścieralności. Krzesła MAESTRO spełniają wszystkie normy jakościowe MEXTRA GROUP, co znajduje odzwierciedlenie m.in. w wytrzymałości na obciążenie, która wynosi 200kg.

        

Zapraszamy do skorzystania z Pierwszego w Polsce Konfiguratora Krzeseł Bankietowych! 

       

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie

Klient: CLINIC
Ocena: starstarstarstarstar
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!
Klient: Gmina Wołów
Ocena: starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone...
Klient: Cosmetics ATOK International
Ocena: starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do...