Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Stoły bankietowe

Stoły bankietowe

Oferujemy stabilne, składane stoły konferencyjne, stoły bankietowe do restauracji, hoteli, sal bankietowych, sal konferencyjnych i nie tylko. Stoły bankietowe oraz stoły konferencyjne dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi składania można w prosty sposób składać, przenosić i sztaplować. Zapewnia to oszczędność miejsca i czasu. Stoły proponujemy w 100 kolorach blatów z możliwością indywidualnego dostosowania wymiaru. Poza różnymi kolorami blatów, oferujemy różne struktury laminatów. Od zwykłych - gładkich, do efektownych laminatów imitujących formir. Poszerzeniem własnej konfiguracji stołów są podstawy lakierowane w różnych kolorach. Możecie kupić Państwo stoły z nogami lakierowanymi w kolorze krzeseł kupionych w komplecie. Stoły składane to czołowy produkt firmy Mextra Group oparty na sześciu unikalnych modelach. Jako producent stołów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą, kontrolowaną jakość przy bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy również szybkie terminy realizacji zamówień. Dla wymiarów i kolorów standardowych jest to nawet 24h!

Stoły bankietowe
LINIA EKONOMICZNA

Linia ekonomiczna to linia oparta na sprawdzonym systemie sprężynowym. Jest to metoda rozkładania i składania najczęściej stosowana w stołach bankietowych. Dzięki zastosowaniu sprężyn o dużej wytrzymałości i odpowiednim ich rozmieszczeniu stoły zachowują swoje właściwości przez bardzo długi czas. Linia ekonomiczna jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. 

Stoły bankietowe
LINIA STANDARDOWA

Linia standardowa to linia, w której użyto podstaw Click – Clack. Jest to mechanizm składania i rozkładania stołów nie zawierający elementów plastikowych oraz sprężyn. Dzięki swojej konstrukcji jest on przystosowany do bardzo intensywnego użytkowania, tj. przenoszenia stołów, ich składania nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. Opatentowany system Click – Clack to gwarancja niezawodnego mechanizmu, łatwego w obsłudze nawet dla jednej osoby. Stoły z tej linii są objęte 3-letnią gwarancją producenta.

Stoły bankietowe
STOŁY KONFERENCYJNE

Oferujemy szeroką gamę stołów konferencyjnych przystosowanych do intensywnego użytkowania w salach szkoleniowych o. Nasza oferta zawiera kilka sprawdzonych modeli stołów, dostępnych w wielu wymiarach i kolorach blatów. Czołowym produktem tej kategorii są stoły składane L-100, które dzięki opatentowanemu systemowi składania spełniają wszelkie kryteria wytrzymałości i estetyki. Na stoły składane L-100 udzielamy trzyletniej gwarancji producenta.

Sprawdź całą ofertę stołów konferencyjnych. 

Przygotowaliśmy dla Państwa film prezentujący nasze stoły bankietowe: 


Przedstawiamy na nim najpopularniejsze modele H-500 i T-300, których uniwersalne zastosowanie i szeroka gama wymiarów zapewniły im czołówkę popularności w swojej klasie. Nasza oferta zawiera również stoły okrągłe o średnicy od 120 cm do 200 cm. Uzupełnieniem są wysokie stoły koktajlowe, do których oferujemy specjalne pokrowce elastyczne. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów bankietowych z trzyletnią gwarancją i atestem wytrzymałości!