Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Maestro Series

Krzesła
bankietowe

Seria krzeseł MAESTRO to nowość roku 2016. Krzesła produkowane są przez nas w Polsce co przekłada się na ich najlepszą jakość i doskonałe możliwości indywidualnej konfiguracji.

W serii MAESTRO dajemy Państwu do wyboru 5 kształtów ram, ponad 600 tapicerek oraz ponad 130 kolorów lakierów. W serii MAESTRO stosujemy polskie tapicerki o odporności na ścieranie przekraczającej nawet 100 000 cykli Martindale'a oraz najlepsze farby proszkowe o doskonałych parametrach użytkowych. Nowością przy zamówieniu krzeseł skonfigurowanych indywidualnie jest fakt ich wyprodukowania przez nas  już w 14 dni! 

MAESTRO to linia polskich krzeseł bankietowych. MAESTRO umożliwia wykreowanie własnego, niepowtarzalnego modelu krzesła na podstawie obszernych wzorników. Dowolność zestawiania ze sobą setek rodzajów materiałów daje Państwu wyjątkową możliwość na wyróżnienie swojej sali przez oryginalne krzesło, będące odpowiednim dodatkiem do całości wystroju. MAESTRO to również wysoka jakość potwierdzona atestem jakości REMODEX. Najlepsze tkaniny obiciowe, odporne na zarysowania lakierowane elementy metalowe czy siedziska z pianki poliuretanowej o różnych stopniach twardości, dają możliwość indywidualnej konfiguracji produktu.

Krzesła z serii MAESTRO to trafna inwestycja w oryginalny produkt, służący przez lata.

Maestro
Series

Krzesła bankietowe MAESTRO w wersji stalowej to jedyna w Polsce możliwość własnej konfiguracji. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy jedyny w Polsce konfigurator krzeseł bankietowych, dzięki któremu możecie Państwo wybrać zarówno materiał ramy, kształt krzesła, kolor i tkaninę tapicerki, kolor ramy ale również dodatki i niestandardowe wykończenie. Już w pięciu krokach możecie Państwo stworzyć idealne krzesło dla konkretnego wnętrza. Z uwagi na zastosowanie własnej, krajowej produkcji i najwyższej jakości komponentów krzesła bankietowe MAESTRO to synonim wysokiej jakości. 

Maestro
Series

W naszej firmie oferujemy możliwość zamówienia oryginalnych krzeseł bankietowych Maestro tworzonych w oparciu o indywidualną konfigurację ich parametrów przez Klienta. Możesz samodzielnie zaprojektować idealne krzesła bankietowe, wybierając dowolny materiał ramy i tapicerki, ich kolory oraz kształt krzesła z wariantów dostępnych w ofercie. Do wyboru jest aż 600 różnych tapicerek i ponad 130 kolorów ram, a także wiele opcji niestandardowych wykończeń pozwalających stworzyć unikalny model do danego lokalu.

Nasi specjaliści

Dominika
Dominik
Magdalena

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie 2

Klient: AC Hotels by Marriott
Ocena: starstarstarstarstar
Z firmą MEXTRA współpracujemy od 2017r. Od samego początku współpraca jest na najwyższym poziomie, na każde nasze zapytanie...
Klient: Browar Lubicz
Ocena: starstarstarstarstar
Współpracę z firmą MEXTRA rozpoczęliśmy w 2015r. Od samego początku zaopatrywaliśmy się w krzesła bankietowe, stoły...
Klient: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych...
Ocena: starstarstarstarstar
Dzień dobry, dziękuję  za szybką dostawę krzeseł. Pan kierowca był bardzo sympatyczny i pomógł nam przy wyładunku....