Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
OBRUSY I POKROWCE NA STOŁY KOKTAJLOWE

OBRUSY I POKROWCE NA STOŁY KOKTAJLOWE

Mextra oferuje eleganckie, oryginalne pokrowce i obrusy na stoły koktajlowe, które znacznie podnoszą ich estetykę i stanowią efektowną dekorację sali. Wykonujemy je w naszej szwalni na zamówienie Klientów dostosowując każdy z nich do szczegółowych wymagań odnośnie koloru, wzoru, materiału, modelu i wymiarów mebla.

Obrusy na stoły koktajlowe z naszej oferty to piękne wyroby z błyszczącego atłasu, które znakomicie dekorują stoły i stoliki koktajlowe w różnych wymiarach. Dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, od klasycznej bieli i czerni, przez uroczyste złoto czy czerwień, po zieleń i inne kolory. Ich uroku dopełnia szarfa ściągająca obrus w talii i nadająca stolikowi jeszcze bardziej ozdobnego wyglądu.

Innym produktem w tej kategorii jest elastyczny pokrowiec na stół koktajlowy dostępny w kolorach białym, czarnym i dwukolorowym. Nasze pokrowce powstają z miękkiego, matowego poliestru, który zapewnia idealne dopasowanie do stołu i jego efektowny, nowoczesny wygląd. Zastosowana w naszych modelach stopka ściągająca zabezpiecza pokrowiec przed zsunięciem się z mebla.

Wszystkie nasze obrusy i pokrowce na stoły koktajlowe są wygodne w użytkowaniu, a także w praniu i prasowaniu. Prezentują się doskonale, dopełniając uroczystego charakteru wydarzeń.

Sprawdź, jak wyglądają nasze produkty i wybierz pokrowiec lub obrus, który najlepiej pasować będzie do uroczystości i wystroju sali.

Nasi specjaliści

Dominika
Dominik
Magdalena

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie 2

Klient: AC Hotels by Marriott
Ocena: starstarstarstarstar
Z firmą MEXTRA współpracujemy od 2017r. Od samego początku współpraca jest na najwyższym poziomie, na każde nasze zapytanie...
Klient: Browar Lubicz
Ocena: starstarstarstarstar
Współpracę z firmą MEXTRA rozpoczęliśmy w 2015r. Od samego początku zaopatrywaliśmy się w krzesła bankietowe, stoły...
Klient: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych...
Ocena: starstarstarstarstar
Dzień dobry, dziękuję  za szybką dostawę krzeseł. Pan kierowca był bardzo sympatyczny i pomógł nam przy wyładunku....