Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
MAESTRO Aluminiowe

Krzesła
bankietowe aluminiowe

W naszej firmie oferujemy możliwość zamówienia oryginalnych krzeseł bankietowych Maestro tworzonych w oparciu o indywidualną konfigurację ich parametrów przez Klienta. Możesz samodzielnie zaprojektować idealne krzesła bankietowe, wybierając dowolny materiał ramy i tapicerki, ich kolory oraz kształt krzesła z wariantów dostępnych w ofercie. Do wyboru jest aż 600 różnych tapicerek i ponad 130 kolorów ram, a także wiele opcji niestandardowych wykończeń pozwalających stworzyć unikalny model do danego lokalu.

Krzesła bankietowe aluminiowe Maestro wyróżnia klasyczny charakter, piękno i wygoda. Tworzą je profilowane siedziska, wygodne oparcia i miękkie wypełnienia przyjemnych w dotyku tapicerek. Zbudowane z aluminium ramy gwarantują stabilność i wytrzymałość krzesła, a także jego lekkość. Ponadto poręczne uchwyty u szczytu oparcia zwiększają wygodę użytkownika przy odsuwaniu krzesła.

Przed rozpoczęciem produkcji krzeseł wysyłamy Klientom próbki wybranych przez nich materiałów i kolorów, aby mogli ocenić ich wygląd na żywo, w oświetleniu swojego lokalu. Wszystkie nasze wyroby objęte są kilkuletnią gwarancją, a ich trwałość i stabilna konstrukcja zapewnia wieloletnie użytkowanie.

Sprawdź przykładowe modele krzeseł z naszej oferty i skonfiguruj własne krzesła bankietowe Maestro, by zadbać o wygodę gości i odpowiedni wystrój sali.

Nasi specjaliści

Dominika
Dominik
Magdalena

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy krzeseł

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie 2

Klient: AC Hotels by Marriott
Ocena: starstarstarstarstar
Z firmą MEXTRA współpracujemy od 2017r. Od samego początku współpraca jest na najwyższym poziomie, na każde nasze zapytanie...
Klient: Browar Lubicz
Ocena: starstarstarstarstar
Współpracę z firmą MEXTRA rozpoczęliśmy w 2015r. Od samego początku zaopatrywaliśmy się w krzesła bankietowe, stoły...
Klient: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych...
Ocena: starstarstarstarstar
Dzień dobry, dziękuję  za szybką dostawę krzeseł. Pan kierowca był bardzo sympatyczny i pomógł nam przy wyładunku....