Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
STOŁY KONFERENCYJNE

STOŁY KONFERENCYJNE

Stoły konferencyjne od producenta Mextra to wysokiej klasy meble stworzone z myślą o potrzebach organizatorów i uczestników wszelkiego rodzaju konferencji. To piękne stoły oparte na metalowej konstrukcji, które wytrzymują duże obciążenia pod naciskiem specjalistycznego sprzętu czy materiałów edukacyjnych.

Oferujemy stoły konferencyjne składane, które są wyjątkowo wygodne w transporcie, magazynowaniu i przemieszczaniu po sali szkoleniowej. W ich produkcji nie stosujemy plastikowych elementów, dzięki czemu redukujemy ryzyko ich pęknięcia i gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa ich użytkowania.

Sztandarowym produktem z tej kategorii jest podłużny, wąski stół konferencyjny L-100. Jest to stół typu ławka konferencyjna, który można z łatwością dostawiać do innych stołów zwiększając powierzchnię blatu. Ponadto oferujemy również półokrągły stół L-120 oraz szersze prostokątne ławki i stabilne stoły w wielu wariantach kolorystycznych.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz stoły konferencyjne, które stanowić będą doskonałe i wygodne wyposażenie sali szkoleniowej.

Oferujemy szeroką gamę stołów konferencyjnych przystosowanych do intensywnego użytkowania w salach szkoleniowych o. Nasza oferta zawiera kilka sprawdzonych modeli stołów, dostępnych w wielu wymiarach i kolorach blatów. Czołowym produktem tej kategorii są stoły składane L-100, które dzięki opatentowanemu systemowi składania spełniają wszelkie kryteria wytrzymałości i estetyki. Na stoły składane L-100 udzielamy trzyletniej gwarancji producenta.

Sprawdź całą ofertę stołów konferencyjnych. 

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie 2

Klient: AC Hotels by Marriott
Ocena: starstarstarstarstar
Z firmą MEXTRA współpracujemy od 2017r. Od samego początku współpraca jest na najwyższym poziomie, na każde nasze zapytanie...
Klient: Browar Lubicz
Ocena: starstarstarstarstar
Współpracę z firmą MEXTRA rozpoczęliśmy w 2015r. Od samego początku zaopatrywaliśmy się w krzesła bankietowe, stoły...
Klient: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych...
Ocena: starstarstarstarstar
Dzień dobry, dziękuję  za szybką dostawę krzeseł. Pan kierowca był bardzo sympatyczny i pomógł nam przy wyładunku....