Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Dostawa

Szybka dostawa

Rozwinięciem "stałej dostępności" krzeseł, jest przygotowany do szybkich realizacji zamówień dział logistyki. Wykorzystując nowoczesne samochody dostawcze i ciężarowe, jesteśmy w stanie, w krótkim czasie dostarczyć do Państwa zamówiony towar. Nasi kierowcy zapewniają punktualną dostawę i bezpieczeństwo przewożonego towaru.

                                  

Oferowane przez nas produkty bankietowe dostarczamy do Państwa nawet w 24h! Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 10 dni. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

                          

Państwa zamówienia są dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich RABEN oraz DHL. W momencie wysyłki otrzymujecie Państwo numer przesyłki, dzięki któremu możecie śledzić jej drogę. Standardowo czas dostawy wynosi maksymalnie 3 dni robocze. Dostawa naszych krzeseł i stołów odbywa się na paletach ze względów bezpieczeństwa. Aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości są one pakowane na specjalnie przygotowane palety oraz dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami. Dzięki temu macie Państwo gwarancję otrzymania produktów w nienaruszonym stanie.

                 

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu:

                

MEXTRA Group

Producent Mebli Bankietowych

Szkolna 15

47-225 Kędzierzyn – Koźle


Nasi partnerzy:
raben2.jpgDHL2.jpg