Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
Tekstylia bankietowe

Tekstylia bankietowe

Mextra oferuje wysokogatunkowe tekstylia bankietowe w postaci efektownych dodatków i zdobień stołów i krzeseł. Nasza oferta to elastyczne pokrowce, obrusy klasyczne na stoły koktajlowe oraz dekoracyjne skirtingi. To także dodatki bankietowe w postaci kokard, taśm i szamerunków do eleganckiego spinania pokrowców. Wszystkie produkty z tej kategorii wykonane są z należytą starannością z dbałością o mocny szew, efektowne marszczenia i dobór pięknych, a zarazem praktycznych tkanin.

Tekstylia bankietowe
POKROWCE NA KRZESŁA BANKIETOWE

W Mextra oferujemy piękne elastyczne i nierozciągliwe pokrowce na krzesła bankietowe, stanowiące idealne przybranie krzeseł na wszelkiego rodzaju uroczystości. Nadają się doskonale jako elementy wystroju sali podkreślające podniosły nastrój podczas bankietów, chrzcin, komunii, wesel czy styp.

Tekstylia bankietowe
OBRUSY KLASYCZNE

Oferujemy piękne, szykowne obrusy bankietowe szyte na zamówienie naszych Klientów. Do ich wykonania stosujemy starannie dobrane tkaniny wykorzystywane w gastronomii. To przede wszystkim płótno i poliester gwarantujące nie tylko piękny wygląd obrusów, ale i ich trwałość i wygodę użytkowania.

Tekstylia bankietowe
POKROWCE ELASTYCZNE NA STOŁY BANKIETOWE

Oferujemy piękne, wytrzymałe i praktyczne pokrowce na stoły bankietowe, dostępne w wielu rozmiarach, wzorach i wariantach kolorystycznych. Znacząco podnoszą estetykę sali i wyglądają wzorowo na stołach o różnych gabarytach i przeznaczeniu.

Tekstylia bankietowe
SKIRTINGI

Skirtingi produkcji MEXTRA GROUP proponowane są przez nas w dwóch rodzajach tkanin, o różnej gęstości falban (1:2 lub 1:3). Szyte są zawsze pod wymiar dzięki temu oferujemy całkowitą dowolność konfiguracji ich długości.

Tekstylia bankietowe
OBRUSY I POKROWCE NA STOŁY KOKTAJLOWE

Mextra oferuje eleganckie, oryginalne pokrowce i obrusy na stoły koktajlowe, które znacznie podnoszą ich estetykę i stanowią efektowną dekorację sali. Wykonujemy je w naszej szwalni na zamówienie Klientów dostosowując każdy z nich do szczegółowych wymagań odnośnie koloru, wzoru, materiału, modelu i wymiarów mebla.

DODATKI BANKIETOWE